Policjantka komentuje słowa Justyny Żyły i pisze do Playboya. Będzie rozkładówka w mundurach?

2019-07-26 13:51
Justyna Żyła w Playboyu / profil Z pamiętnika policjantki
Autor: Playboy; instagram.com / z_pamietnika_policjantki, ministerstwo_fotografii

Justyna Żyła rozpętała wielką aferę cytując swojego syna, który miał stwierdzić, że woli oglądać mamę w Playboyu, niż w mundurze policjantki. Wywiad Żyły dla magazynu Viva! oburzył wielu mundurowych. Byłej żonie Piotra Żyły odpowiedziała już na oficjalnym profilu komenda policji. Teraz do Justyny Żyły pisze także funkcjonariuszka prowadząca na Instagramie profil "Z pamiętnika policjantki".

Wywiad Justyny Żyły dla magazynu Viva! to jeden z najgorętszych tematów polskiego internetu w ostatnich godzinach.

Wypowiedź byłej żony Piotra Żyły wywołała sporą aferę. Justyna Żyła przytoczyła słowa swojego syna, który miał powiedzieć, że bardziej, niż jej rozbieranej sesji w Playboyu wstydziłby się, gdyby mama pracowała w policji.

Słowa Justyny Żyły o pracy w policji skomentowała już Komenda Główna Policji na swoim oficjalnym facebookowym koncie @PolicjaPL.

Policjanci w kulturalny sposób poprosili Justynę, aby przyprowadziła syna na komendę, albo przynajmniej wyjaśniła mu, że funkcjonariusze są po to, aby pomagać obywatelom.

Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997😊

- czytamy na Facebooku Policji.

POLICJANTKA PYTA: "CZY TYLKO NAGIE CIAŁO JEST POWODEM DO DUMY?"

Jednak słowa Justyny Żyły poruszyły przede wszystkim zwykłych policjantów. Wszyscy wiemy, że jest to bardzo trudny, wymagający i niebezpieczny zawód. Praca w policji z pewnością nie przynosi też takich zarobków, jak sesja w Playboyu czy występ w "Tańcu z gwiazdami".

Ale czy to powód do wstydu, jak twierdzi podobno syn Justyny Żyły?

Wypowiedź Żyły skomentowała na Instagramie funkcjonariuszka prowadząca popularne konto "Z pamiętnika policjantki".

ROZBIERZ SIĘ, A POWIEM CI KIM JESTEŚ

Mamo wstyd mi za Ciebie! Jesteś niefajna. Ty tylko siedzisz ciągle w pracy i nie jesteś gwiazdą. Niby łapiesz bandytów, ale nigdy nie byłaś w telewizji. Twoje życie jest nudne.

Wstyd mi za Ciebie. Nigdy nie byłaś w tańcu z gwiazdami, nie zarabiasz dużo pieniędzy, nie dajesz wywiadów do telewizji i co najgorsze to na każdym zdjęciu jesteś ubrana. I to jeszcze w mundur.

Wstyd mi za Ciebie. Śmieją się ze mnie w szkole, bo co to za mama... jesteś tylko policjantką...

Pani @justynazyla ogromnie cieszy mnie fakt, że jest pani tak wielką „gwiazdą” i mogła zaprezentować swe wdzięki na rozkładówce Playboya. Tym bardziej jestem zaskoczona, że odpowiedziała Pani na moją relację na Instagramie. Niestety podwójnie mi przykro, bo nie dość, że powinnam się zapaść pod ziemię z powodu tego, że noszę mundur to jeszcze okazało się, że kompletnie nie mam poczucia humoru i nie zrozumiałam Pani żartu 🤦‍♀️ Zatem wołam o ratunek!

Drogi @playboy_polska podnieś na duchu policjantki i zrób pierwszą rozkładówkę kobiet w pełnym umundurowaniu. Bo czy tylko nagie ciało jest powodem do dumy?
@viva_magazyn Fot. @ministerstwo_fotografii

- czytamy w obszernym poście policjantki.

Wyświetl ten post na Instagramie.
ROZBIERZ SIĘ, A POWIEM CI KIM JESTEŚ Mamo wstyd mi za Ciebie! Jesteś niefajna. Ty tylko siedzisz ciągle w pracy i nie jesteś gwiazdą. Niby łapiesz bandytów, ale nigdy nie byłaś w telewizji. Twoje życie jest nudne. Wstyd mi za Ciebie. Nigdy nie byłaś w tańcu z gwiazdami, nie zarabiasz dużo pieniędzy, nie dajesz wywiadów do telewizji i co najgorsze to na każdym zdjęciu jesteś ubrana. I to jeszcze w mundur. Wstyd mi za Ciebie. Śmieją się ze mnie w szkole, bo co to za mama... jesteś tylko policjantką... Pani @justynazyla ogromnie cieszy mnie fakt, że jest pani tak wielką „gwiazdą” i mogła zaprezentować swe wdzięki na rozkładówce Playboya. Tym bardziej jestem zaskoczona, że odpowiedziała Pani na moją relację na Instagramie. Niestety podwójnie mi przykro, bo nie dość, że powinnam się zapaść pod ziemię z powodu tego, że noszę mundur to jeszcze okazało się, że kompletnie nie mam poczucia humoru i nie zrozumiałam Pani żartu 🤦‍♀️ Zatem wołam o ratunek! Drogi @playboy_polska podnieś na duchu policjantki i zrób pierwszą rozkładówkę kobiet w pełnym umundurowaniu. Bo czy tylko nagie ciało jest powodem do dumy? @viva_magazyn Fot. @ministerstwo_fotografii #policja #policjantka #wywiad #gwiazda #wzórdonaśladowania #duma #matkapolka #madka #synuś #brakslow #cotynato #wstyd #zaniemówiłam #przeprosiny #damazklasą #rozkładówka #playboypolska #sesja #sesjazdjeciowa #dumnamama #milczeniejestzłotem #zamilcz #kompromitacja #światsięskończył #koniecswiata #koniecświata #kiepskiżart #gwiazdąbyć #ministerstwo_fotografii #z_pamietnika_policjantki Post udostępniony przez Z Pamiętnika Policjantki (@z_pamietnika_policjantki)

Czy Playboy odpowie na ten apel i zamieści na swoich łamach rozkładówkę z prawdziwymi policjantkami W MUNDURACH? Pomysł bardzo nam się podoba. Pytanie tylko, czy Justyna Żyła pokazałaby synowi taką rozkładówkę, czy może jedynym egzemplarzem w jej domu jest ten z nią na okładce?

"Z pamiętnika policjantki" to blog, za którym stoi funkcjonariuszka wydziału kryminalnego polskiej Policji. Jej posty znaleźć można na Facebooku, Instagramie oraz w serwisie YouTube.

NAJNOWSZE