Była modelka Playboya rozpływa się nad Hefnerem i atakuje króliczki!

2022-01-24 13:45 AM
Hugh Hefner
Autor: Backgrid/East News

Po wielu słowach krytyki pod adresem willi Hugh Hefnera, przychodzi dawna modelka Playboya Brande Roderick i rozpływa się nad założycielem magazynu. Dodatkowo wbija szpilę "króliczkom"...

Regularnie pojawiają się doniesienia o tym, co dokładnie działo się w willi Hugh Hefnera, gdzie założyciel Playboya mieszkał razem ze swoimi „króliczkami”. Teraz byłe modelki demaskują życie u boku Hefnera. Oj działo się!

Byłe króliczki rozprawiają się z przeszłością i nie szczędzą najbardziej przerażających szczegół z życia u boku kontrowersyjnego dziennikarza.

Trudno uwierzyć, w to, że modelki zamieszkujące w słynnej willi miały dobre życie. Ale właśnie w obronie Hefnera, stanęła jedna z dziewczyn, która wielokrotnie pozowała do Playboya. Brande Roderick nie zgadza się ze słowami dawnych króliczków. Zachwyca się założycielem Playboya i atakuje modelki!

Hef był cudowną osobą. Dużo się od niego nauczyłam. Dziewczyny były tam z własnej woli, nikt nie trzymał im przy głowie pistoletu. Mówią o mężczyznach żerujących na tych młodych dziewczynach, a może to dziewczyny żerujące na tych bogatych mężczyznach?

- mówiła w programie Banfield.

Wierzycie w jej słowa?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE