Piotr Zieliński i Nicola Zalewski

i

Autor: AKPA Piotr Zieliński i Nicola Zalewski wyklinali się na meczu!

Piotr Zieliński i Nicola Zalewski wyklinali się na meczu. Wszystko nagrali! "Zamknij p*zdę"

2023-01-30 16:39

Piotr Zieliński i Nicola Zalewski mieli spięcie podczas meczu! Dwaj polscy piłkarze, którzy grają we włoskiej lidze, mieli okazję się zobaczyć podczas spotkania ich klubów. Nie była to jednak sympatyczna wymiana słów pomiędzy kolegami z reprezentacji. Wyciekło szokujące wideo. Posypały się przekleństwa!

Piotr Zieliński i Nicola Zalewski to gwiazdy polskiego footballu, którzy robią zagraniczną karierę. Ten pierwszych z nich ma już spore doświadczenie, a drugi dopiero zaczyna, ale obaj zostali docenieni przez włoskie kluby. Ostatnio odbył się mecz pomiędzy ich drużynami i obaj pojawili się w składach swoich ekip. Jeśli ich fani liczą na wspólne zdjęcie czy nagranie, nie powinni być zawiedzeni. W internecie pojawił się pewien filmik, ale nie zobaczymy na nim przyjacielskich relacji pomiędzy Polakami. Wręcz odwrotnie. Posypały się wyzwiska i przekleństwa. Takich słów z ust Zielińskiego i Zalewskiego jeszcze nie słyszeliście!

Maciej Musiał dodał zdjęcie bez koszulki. Nawet Magda Gessler zdobyła się na komplement

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Piotr Zieliński kontra Nicola Zalewski

Do wszystkiego doszło w tunelu na stadionie, na którym odbywał się mecz. Zawodnicy przygotowywali się do wyjścia i nagle można było usłyszeć wymianę słów w języku polskim. Posypały się wulgaryzmy! Przypadkowa osoba nagrała zdarzenie, a nagranie zostało opublikowane na Twitterze. Posypały się komentarze internautów, którzy żartują, że Zalewski i Zieliński "promują piękną polszczyznę". Jak brzmiała mocna wymiana zdań?

Czego sp....? - zaczął Zieliński.

Następny jesteś - opowiedział Nicola.

Mordę zamknij - krzyknął Piotr.

Zamknij p*zdę k***a - zakończył Zalewski.

Jaki był powód konfliktu oraz jak się zakończył? Tego nie wiemy. Mecz wygrał jednak Napoli z Piotrem Zielińskim w składzie. AS Roma przegrała wynikiem 0:4.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE