Piotr Stramowski uwodzi Helenę Englert w Pokusie. Ten film może być hitem

2023-01-29 14:11 Joanna Dembek
Piotr Stramowski i Helena Englert
Autor: AKPA Piotr Stramowski i Helena Englert zagrali razem w filmie "Pokusa"

22-letnia Helena Englert wystąpiła w erotycznym filmie "Pokusa", a u jej boku pojawił się Piotr Stramowski. Aktor opublikował teaser filmu w reżyserii Marii Sadowskiej, który powstał na podstawie książki Edyty Folwarskiej, Historia przedstawia mroczną stronę środowiska piłkarskiego. Co więcej, ta historia wydarzyła się naprawdę.

Edyta Folwarska w 2021 roku wydała książkę zatytułowaną Pokusa, która okazała bestsellerem. Niedługo później powstał pomysł ekranizacji powieści, która opowiada historię dziennikarki uwikłanej w romans ze sportowcem. Ta znajomość uzmysłowi jej, jak mroczne bywa środowisko piłkarskie.

Reżyserią zajęła się Maria Sadowska - piosenkarka i twórczyni filmowa znana z takich obrazów, jak Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (2017) oraz Dziewczyny z Dubaju (2021)Na ekranie zobaczymy Helenę Englert, Piotra Stramowskiego, Piotra Głowackiego Joannę Liszowską, Klaudię El Dursi i Andrea Preti. Film będzie miał swoją premierę 27 stycznia 2023 roku.

W rolę początkującej dziennikarki Inez wciela się 22-letnia Helena Englert - córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, którzy od 1998 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo. U boku młodej aktorki będzie można zobaczyć Piotra Stramowskiego, wcielającego się w postać piłkarza Maksa Ceglińskiego, który uwodzi kobiety na potęgę.

W internecie pojawił się teaser Pokusy, w którym widzimy, że w filmie nie zabraknie scen seksu i orgii. Edyta Folwarska w rozmowie z dziennikarzem "Vivy" wyznała, że ta dosadnie przedstawiona historia powstała na podstawie doświadczeń jej koleżanki, która padła ofiarą pigułki gwałtu i szantażu sekstaśmami. Jak mówią sami twórcy film ten nakręcony jest ku przestrodze.

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE