Radosław Liszewski

i

Autor: WBF

Radek Liszewski miał szczęście! Lenka Klimentowa zatańczy z nim w Tańcu z gwiazdami

2021-08-07 11:51

Radosław Liszewski to kolejny uczestnik Tańca z gwiazdami, którego partnerkę właśnie poznaliśmy. Celebrytę można nazwać szczęściarzem, bo przypadł mu w udziale taniec z ulubienicą widzów - Lenką Klimentową. Żona Jana Klimenta podbiła serca fanów swoją urodą i zawsze radosnym usposobieniem. Czy uda jej się ujarzmić wokalistę disco polo?

Taniec z gwiazdami 2021 ujawnia przed fanami swoje kolejne tajemnice. Tym razem poznaliśmy partnerkę kolejnego uczestnika, Radosława Liszewskiego z zespołu Weekend. Piosenkarz zatańczy z Lenką Klimentową, która wcześniej partnerowała Jakubowi Kucnerowi, Jarosławowi Kretowi, Bogdanowi Kalusowi czy Rafałowi Szatanowi.

Lenka Klimentowa to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych tancerek Tańca z gwiazdami. Tancerka od początku wzbudzała ogromny entuzjazm ze względu na swoją urodę i niezwykle radosne usposobienie. Razem ze swoim mężem, Janem Klimentem, tworzyli dotąd jeden z najciekawszych duetów Tańca z gwiazdami. W jesiennej edycji zabraknie Janka, jednak Lenka będzie dzielnie partnerowała swojemu gwiazdorowi.

Radosław Liszewski i Lenka Klimentowa parą

Nową parę Tańca z gwiazdami 2021 ujawniono na Instagramie programu:

Czy to wasza ulubiona para?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE