związki gwiazd

Pierwsze żony i mężowie celebrytów. Pamiętacie jeszcze te pary?

2023-10-02 14:56

Przeglądając archiwalne galerie gwiazd i ówczesne czerwone dywany, można wypatrzeć pierwsze żony i pierwszych mężów topowych dziś celebrytów.

Dla wielu zaskoczeniem może być fakt, że pierwszą żoną Radosława Majdana była Sylwia Majdan, którą sportowiec poznał i poślubił w Szczecinie. Sylwia zajmuje się projektowaniem mody i stroni od blasku fleszy. Radosław Majdan był z kolei pierwszym mężem Dody, która dziś, multimedialną trasą koncertową Aquaria, promuje swój nowy album. Aktualnie sportowiec jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Kobieta z wykształcenia prawiczka, a z wyboru osobowość telewizyjna, która dziś tworzy szczęśliwy związek z Radosławem Majdanem, wcześniej miała dwóch mężów! Jacek Rozenek wcale nie był tym pierwszym. Jeszcze na studiach Małgorzata powiedziała "tak" Łukaszowi Bukaczewskiemu, koledze z uczelni.

Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”

Niektórzy mogą pamiętać również czasy dwóch przyjaciółek. Mężem jednej z nich był Tomasz Lis, który finalnie porzucił Kingę Rusin, bo o niej mowa, dla Hanny Lis. Co ciekawe, Hanna, wówczas Smoktunowicz, po 8 lat starszym, mężu, prawniku Robercie Smoktunowiczu, była świadkową na ślubie Rusin i Lisa!

W przypadku Michała Wiśniewskiego trzeba odliczyć od pięciu. Lider zespołu Ich Troje w 1996 roku poślubił koleżankę z zespołu, Magdę Femme! Ich rozstanie było medialne i przykre dla obu stron.

Krzysztof Ibisz z obiema byłymi już żonami i matkami jego dzieci ma świetne relacje. Pierwsza pani Ibisz miała na imię Anna. Anna Zejdler to dziennikarka oraz autorka podcastu "Porażka czyli sukces".

Długodystansowcem, acz po przejściach jest Jolanta Fraszyńska, która zanim poznała obecnego partnera, fizjoterapeutę Tomasza Zielińskiego, była związana i z aktorem, i z reżyserem. Pierwszym mężem aktorki został jeden z najprzystojniejszych i najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia, Robert Gonera.