Perry Farrell wskrzesił Jane

2006-11-21 11:18

Czy znacie i pamiętacie Jane's Addiction? Jeśli nie to będziecie mieli mieli okazję poznać, bowiem już w lipcu po 12-tu latach milczenia powracają z nową płytą, nagraną w legendarnym składzie.

Czy znacie i pamiętacie Jane's Addiction? Jeśli nie to będziecie mieli mieli okazję poznać, bowiem już w lipcu po 12-tu latach milczenia powracają z nową płytą Strays, nagraną w legendarnym składzie: wokalista Perry Farrell, gitarzysta Dave Navarro, perkusista Stephen Perkins i najnowszy nabytek zespołu - basista Chris Chaney

Album Strays został wyprodukowany przez legendarnego Boba Ezrina, producenta stojącego za takimi płytami jak: Pink Floyd THE WALL, Alice Cooper SCHOOL'S OUT, Kiss DESTROYER i Lou Reed BERLIN.

Przypomnijmy - Jane's Addiction pojawili się na muzycznej scenie w połowie lat 80tych, prezentując mieszankę muzyki punk, metal, indie, prog i folk. Zespół w dorobku posiada między innymi albumy takie jak Platynowy NOTHING'S SHOCKING z 1988 i RITUAL DE LO HABITUAL wydany w 1990 za który otrzymali podwójną Platynę.

NAJNOWSZE