metamorfoza

Perfekcyjna Pani domu i niepokonana kobieta w jednym. Taką metamorfozę przeszła przez lata Małgorzata Rozenek-Majdan

2024-05-29 11:40

Małgorzata Rozenek rozkochała w sobie miliony Polek i Polaków jako "Perfekcyjna Pani domu". Aktualnie cieszy się popularnością jako kobieta, której nie mogą pokonać nawet mężczyźni. Jej nowe show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" robi niezłą furorę! O Małgorzacie Rozenek-Majdan możnaby powiedzieć, że jest kobietą-orkiestrą. Ma wiele pasji, zainteresowań i umiejętności. Mało kto jednak wie, że z zawodu jest prawniczką. Jak zmieniała się przez lata Małgorzata Rozenek-Majdan i co niej wiadomo? Zobaczcie sami. Co za metamorfoza!

Spis treści

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan - Wiek
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan - Partner i dzieci
  3. Małgorzata Rozenek-Majdan - Edukacja
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan - Programy telewizyjne
  5. Małgorzata Rozenek-Majdan - In vitro
  6. Małgorzata Rozenek-Majdan - Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan - Wiek

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca w 1974 roku. W 2024 roku świętuje swoje 46. urodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan - Partner i dzieci

Małgorzata Rozenek poślubiła Łukasza Bukaczewskiego jeszcze w trakcie studiów. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozwiedli się. W 2003 roku wyszła za mąż za Jacka Rozenka. Para doczekała się dwóch synów. Stanisław urodził się w 2006, a Tadeusz w 2010 roku. Jacek i Małgorzata rozwiedli się w 2013 roku. Od 2013 roku jest związana z Radosławem Majdanem. Oboje wzięli ślub w 2016 roku. W 2020 roku przyszedł na świat ich syn - Henryk.

Małgorzata bez wahania opowiedziała o seksie. Majdan ma się czego wstydzić?

Małgorzata Rozenek-Majdan - Edukacja

Małgorzata Rozenek ukończyła Szkołę Baletową w Łodzi w 1997 roku. W 2004 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po obronie pracy magisterskiej podjęła studia doktoranckie.

Małgorzata Rozenek-Majdan - Programy telewizyjne

W 2007 roku Rozenek zadebiutowała jako gość w programie "Zacisze gwiazd" na antenie TVP. Od 2012 roku jest związana z Grupą TVN. W latach 2012-2014 prowadziła program "Perfekcyjna Pani domu". Później wystąpiła jako jurorka w programie "Bitwa o dom", wzięła udział z Radosławem Majdanem w "Azja Express" oraz poprowadziła "Piekielny hotel", "Projekt Lady" czy "Dzień dobry TVN". W 2024 roku poprowadziła własne show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Małgorzata Rozenek-Majdan - In vitro

Małgorzata Rozenek jest czynną działaczką społeczną. Dla kanału Discovery Life poprowadziła reportaż "In vitro. Nauka czy cud". Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że to właśnie dzięki metodzie In vitro została mamą.

Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą dzięki in vitro. Walczy w Sejmie o szczęście dla setek polskich par

Małgorzata Rozenek-Majdan - Instagram

Małgorzata Rozenek jest aktywna w swoich social mediach. Można ją znaleźć na Instagramie pod nazwą "m_rozenek". Jej profil śledzi 1,5 miliona osób.

Awantura pod zdjęciem Rozenek-Majdan. Nie do wiary, czego czepiają się ludzie