Peja

i

Autor: WBF

Peja włącza się do pomocy Ukrainie. Jeszcze w tym tygodniu zagra charytatywny koncert

2022-03-01 11:15

Peja zamieścił na swoim Facebooku ogłoszenie, w którym zaapelował o pomoc w znalezieniu klubu, w których mógłby zagrać charytatywny koncert. Zysk z wydarzenia ma być przeznaczony na pomoc Ukrainie. Odzew jest niewyobrażalny, a sam raper nie może wyjść z podziwu.

Ryszard Andrzejewski, znany jako Peja, jak sami mówi, nie potrafi siedzieć bezczynnie, dlatego postanowił zorganizować koncert, z którego zysk zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

W najbliższy piątek 04/03 mamy okienko a przebywając na Śląsku zapytuję czy znajdzie się jakiś klub z pobliskiego miasta lub okolic, który zechciałby nas wpuścić na koncert, z którego całkowity dochód przeznaczylibyśmy na dowolną pomoc dla mieszkańców Ukrainy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maryla Rodowicz wspomina spotkanie z Putinem. "Miał zero emocji. To było przerażające"

Peja solidaryzuje się z Ukrainą i zapowiada, że ten koncert to dopiero początek

Raper nie musiał długo czekać na odzew, więc szybko dał znać w mediach społecznościowych, iż więcej propozycji nie jest w stanie rozpatrzeć.

Zaczynamy działać. Myślę, że zgłoszeń jest tyle, że po godzinie 20:00 w niedzielę nie będziemy rozpatrywać tych kolejnych, które wciąż do nas spływają. Wielkie dzięki za odzew! Jestem pod wielkim wrażeniem za chęci i gotowość zrobienia tego z nami. Wielki szacunek! Ode mnie tylko tyle, że w ten piątkowy wieczór na jednym koncercie się nie skończy – zapowiedział Peja.

Jak poinformował raper, pierwszy koncert odbędzie się o godz. 19:00 w Centrum Kultury Śląskiej. Na scenie zagrają: Peja/Slums Attack, DVJ. Rink, Gandi Ganda, Dono, Cham Pion. Biorąc pod uwagę charakter imprezy można się spodziewać, że koncert wyprzeda się w mgnieniu oka. Wiele osób w komentarzach pod wydarzeniach zgłosiło już swoją gotowość wzięcia udziału w wydarzeniu.

Sonda
Wybierzesz się na koncert Peji?
Pałac Kultury i Varso w barwach Ukrainy