Paweł Deląg

i

Autor: AKPA Paweł Deląg został dziadkiem

Paweł Deląg został dziadkiem. Młodzi rodzice podzielili się zdjęciem

2022-09-28 10:13

Paweł Deląg niedawno bawił się na ślubie swojego syna Pawła Deląga Juniora, a teraz powitał na świecie swojego wnuczka lub wnuczkę - płeć dziecka na razie pozostaje tajemnicą. Młodzi rodzice opublikowali w sieci zdjęcie ze spaceru.

Paweł Deląg to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Urodził się 29 kwietnia 1970 roku w Krakowie, gdzie ukończył wydział aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego. Zagrał w wielu produkcjach filmowych oraz serialach: "Lista Schindlera (1993), "Młode wilki" (1995), "Kiler" (1997), "Chłopaki nie płaczą" (2000), "Sezon na leszcza" (2000), "Quo Vadis" (2001), "Zróbmy sobie wnuka" (2003), "Na Wspólnej" (2003), czy "Na dobre i na złe" (2006-2008).

Paweł Deląg powitał na świecie wnuczkę?

Paweł Deląg spotykał się z wieloma kobietami, z którymi łączyły go mniej lub bardziej zażyłe relacje. Od 1990 do 1993 roku związany był z aktorką Katarzyną Gajdarską, z którą doczekał się syna Pawła Deląga Juniora. Mówiono również o jego romansach z Marią Seweryn, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską,  Violą Kołłakowską, Elizą Ryciak, Patrycją Markowską, czy Dominiką Kulczyk. Z nieformalnego związku ma również drugiego syna, 21-letniego Mikołaja.

Paweł Deląg niewiele opowiada o swoim życiu prywatnym, wiadomo jednak, że jego synowie podobnie, jak ojciec, pracują w branży filmowej. Aktor w zeszłym roku pochwalił się w mediach społecznościowych kadrami ze ślubu swojego pierworodnego. Paweł Deląg Junior poślubił studentkę aktorstwa Adriannę Malicką. Kobieta opublikowała właśnie w sieci zdjęcie, na którym widzimy ją z dziecięcym wózkiem. Para doczekała się dziecka, a tym samym Paweł Deląg został dziadkiem.

Internauci spekulują czy aktor doczekał się wnuka, czy wnuczki. A bardziej spostrzegawcze osoby zauważyły w wózeczku różowy kocyk, co może sugerować, że młodzi rodzice wychowują córeczkę.

Adrianna Malicka

i

Autor: Screen/Instagram/@ada.malicka.delag Adrianna Malicka i Paweł Deląg Junior doczekali się potomstwa
Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58