Paula Tumala pokazuje, jak karmi bliźniaczki piersią, i zdradza, jak długo chce to robić!

2020-01-18 18:03 nk
Paula Tumala
Autor: Instagram.com/paulatumala

Paula Tumala kilka dni temu urodziła swoje córeczki, Anastazję i Nadię. Modelka chętnie pokazuje na Insta Stories, jak karmi dziewczynki piersią. Przy okazji padła ważna deklaracja na temat tego, jak długo gwiazda chce raczyć swoje dzieci własnym mlekiem!

Paula Tumala właśnie została po raz pierwszy mamą. Po raz pierwszy, ale za to podwójny! Modelka urodziła bowiem bliźniaczki. Dzieci przyszły na świat nieco przed terminem, poprzez cesarskie cięcie. Gwiazda i jej partner, Karol, nadali dziewczynkom imiona Anastazja i Nadia.

Paula Tumala karmi piersią

Od czasu urodzenia dzieci Paula Tumala dostaje od fanów mnóstwo gratulacji i pytań. Wśród tych ostatnich jedno powtarza się szczególnie często: czy Paula karmi piersią?

Wokół karmienia naturalnego narosło wiele mitów. Jednym z nich jest ten, że kobiety po cesarskim cięciu nie mają w piersiach pokarmu. Paula wyjaśniła sprawę na Instagramie.

Pytacie, czy ja karmię i czy mogę karmić piersiami. Oczywiście, że tak i nie mam zamiaru przestać. Przynajmniej przez minimum pół roku albo nawet do roku. Jak widać, praca trwa.

- powiedziała Paula Tumala w nowym story na Instagramie. Modelka pokazała też, jak jedna z jej córeczek pije mleczko.

Pauli życzymy powodzenia na "mlecznej drodze", samozaparcia, cierpliwości i samych dobrych doradców. Ciociom typu: "nie możesz jeść kapusty/pomarańczy/truskawek/sushi, karmić podczas gorączki i usypiać dzieci przy piersi" serdecznie (nie) dziękujemy! ;)

Paula Tumala
Autor: Instagram.com/paulatumala
Paula Tumala
Autor: Instagram.com/paulatumala
Paula Tumala
Autor: Instagram.com/paulatumala
NAJNOWSZE