Patrycja Kazadi, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

i

Autor: instagram.com / Joanna Koroniewska

Patricia Kazadi u Dowborów o hejcie i shamingu. Miała przez to depresję!

2021-08-25 11:53

Hejt w sieci to bardzo ważny temat, który dotyczy zarówno gwiazd, jak i każdego z nas. Patricia Kazadi, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozmawiali o tym podczas ostatniej "Domówki u Dowborów". Zobaczcie, jakie wątki poruszyły gwiazdy i co Patricia Kazadi mówi o własnych przemyśleniach na temat hejtu i żartów z wyglądu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w swoim internetowym cyklu Domówka u Dowborów gościli we wtorek Patrycję Kazadi. Tematem przewodnim pogawędki były emocje, hejt i wrażliwość, czyli wszystko co, co nierozłącznie wiąże się z naszym funkcjonowaniem w sieci. A zwłaszcza z tym, jak w sieci funkcjonują znane gwiazdy, które są szczególnie często atakowane przez hejterów.

To była mega #domówkaudowborów !!! Wyjątkowa! Całkiem inna!!!

Wchodźcie koniecznie na profil @kazadi_official - a tam już od dziś na IGTV jej fantastyczne rozmowy na najważniejsze tematy związane z wymianą poglądów, emocjami a także z radzeniem sobie z hejtem. !!! Było cudnie!

- tak do obejrzenia rozmowy zachęcała na swoim Instagramie Joanna Koroniewska.

Jednym z wątków były dopuszczalne granice żartu. Jak wszyscy wiemy, Maciej Dowbor lubi ciężkie żarty. Prezenter wymienia docinki m.in. z Piotrem Gąsowskim, ale często zdarza mu się także żartować publicznie ze swojej własnej żony. Joanna Koroniewska raczej się o to nie obraża, ale Patricia Kazadi przestrzegła, że nawet kiedy obiekt naszych żartów ma do siebie duży dystans, i tak powinniśmy być bardzo ostrożni, żeby nie przekroczyć cienkiej granicy, za którą możemy kogoś mocno urazić.

Jeżeli ktoś jest otyły bo chce i się z tym dobrze czuje, i lubi swoje ciało itd. to git. Ale jeśli to jest na przykład osoba, która ma problemy zdrowotne i nie ma innej opcji, ale chciałaby wyglądać inaczej, to musisz być bardzo wrażliwy na ten rodzaj żartów

- mówiła Kazadi.

Joanna Koroniewska przytoczyła z kolei komentarz jednego z fanów, który zasugerował, że celebryci nie mają do siebie dystansu: kiedy ich chwalimy, są szczęśliwi, ale kiedy powiemy coś, co jest nie po ich myśli, natychmiast nazywają to hejtem. Czy gwiazdy powinny mieć "grubszą skórę"?

Patricia Kazadi opowiedziała o tym, jak sama doświadczała hejtu - i to już na początku swojej kariery. Gwiazda wyznała, że cierpiała na depresję i ciężko znosiła żarty na swój temat. Długo nie mogła poradzić sobie choćby z komentarzami na temat jej występu w Tańcu z gwiazdami. Patricia zdradziła, że próbowała rozmawiać o tym z mamą, ale ta nie brała jej całkiem serio.

Posłuchajcie koniecznie, jak Joanna, Maciej i Patricia rozmawiają o hejcie, empatii i wrażliwości. Rozmowa bardzo na czasie i bardzo na temat. Wideo z zapisem czatu znajdziecie poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021