Patrizia Gucci ostro o filmie House of Gucci: TO TOTALNA SZMIRA!

2021-12-03 7:10 RD
Patrizia Gucci
Autor: Andrzej Zbraniecki/East News Patrizia Gucci

Patricia Gucci wypowiedziała się na temat głośnego filmu z Lady Gagą w roli głównej, House of Gucci. Wnuczka Aldo Gucciego zabrała głos w imieniu wszystkich żyjących członków rodziny. Padło wiele mocnych słów... Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Najnowszy film w reżyserii Ridleya Scotta, House of Gucci. Odbija się szerokim echem na całym świecie. Wiele osób chwali Lady Gagę za rolę Patrizii Reggiani. Pojawiają się również negatywne opinie, wskazujące, że film jest nudny albo - co ważniejsze - historia w nim pokazana niezgodna z prawdą. 

Głos w sprawie filmu postanowiła zabrać również, w imieniu wszystkich żyjących członków rodziny, Patrizia Gucci. Przyznała, że nie widziała filmu, bo premiera we Włoszech zapowiedziana jest na 16 grudnia, ale obejrzeli go jej kuzyni. 

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Padło wiele mocnych słów.

To po prostu totalna szmira. Nasze główne zastrzeżenia dotyczą tego, jak zostali przedstawieni w filmie niektórzy członkowie rodziny. To nie jest prawda, tylko całkowity wymysł. Bardzo martwi nas ten kłamliwy wizerunek naszej rodziny (...) Nie była konsultowana ani autoryzowana z nikim z rodziny Guccich. Więc zarówno książka, jak i film są pełne bzdur (...) Żadna z firm produkcyjnych nie zwróciła się do nas z żadnym pytaniem dotyczącym realiów. Nie skontaktowali się z nami ani razu. To jest haniebne zachowanie (...) Odebrali nam naszą tożsamość i ją zmienili. Przedstawili nas w całkowicie odbiegający od prawdy sposób

mówi w rozmowie z dziennikarzami “Wprost”. 

Rodzina nie wyklucza złożenia pozwu przeciwko reżyserowi filmu. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE