Ola Adamska

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazdy

Pati ze Skazanej w krótkich, blond włosach! Ola Adamska zdecydowała się na mocne cięcie

2023-05-26 11:01

Ola Adamska potrafi zrobić prawdziwe show. I to nie tylko dzięki swoim znakomitym zdolnościom aktorskim i umiejętnościom wcielania się w oryginalne postaci, ale także za sprawą swoich zaskakujących metamorfoz. Tym razem postawiła na ostre cięcie i całkowitą zmianę swojego image!

Aleksandra Adamska w blond włosach zaskoczyła wszystkich na tegorocznej gali Telekamer. Choć Ola nie odebrała statuetki w kategorii Aktorka, do której była nominowana, to i tak sprawiła, że cała uwaga fotoreporterów i fanów skupiła się właśnie na niej. Pati ze Skazanej zdecydowała się na odświeżenie swojego looku i mocne cięcie, które dodało jej niezłego pazura! Odmieniona fryzura sprawiła, że aktorka wygląda zupełnie inaczej i ciężko rozpoznać w niej Patrycję. Widzowie z pewnością kojarzą Olę jako pewną siebie kobietę z brązowymi włosami sięgającymi do ramion. Jednak to już przeszłość. Po jej długich i ciemnych włosach nie ma już śladu. Aktorka przyznała, że zdecydowała się na tak mocną zmianę ze względu na nowy projekt, nad którym obecnie pracuje.

Kim jest Ola Adamska? Zasłynęła nie tylko rolą Pati w "Skazanej"

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Ola Adamska - metamorfoza

Metamorfoza Pati ze Skazanej zrobiła ogromne show podczas tegorocznej gali rozdania Telekamer. Gwiazda nie mogła odpędzić się od fotoreporterów i dziennikarzy, którzy zasypywali ją pytaniami dotyczącymi jej nowego, odświeżonego looku. Mocne cięcie, platynowy blond i szeroki uśmiech - to nowy image aktorki, która w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Ogromną uwagę przykuwa również stylizacja, na którą postawiła Ola Adamska. Cielista, dopasowana sukienka sięgająca niemal za kostki podkreśliła jej piękną figurę i kobiece kształty. W tym przypadku jakakolwiek biżuteria była zbędna. Elegancji dodały srebrne detale, dzięki którym gwiazda wyglądała jak milion dolarów.

"PATI" skradła serca polskich widzów. Powstanie drugi sezon serialu?