Paris Jackson też oddała hołd zmarłemu George'owi Floydowi. Zrobiła to we wzruszającym poście

2020-05-29 13:09 AM
Paris Jackson
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Nie tylko Justin Bieber czy Miley Cyrus zabrali głos w sprawie, która ostatnio jest tematem numer 1 w Stanach Zjednoczonych. Chodzi o brutalną interwencję policji w wyniku której mężczyzna zmarł. Jeden z policjantów podduszał go, mimo tego, że mężczyzna wyraźnie informował, że nie może oddychać. Swoje oburzenie publicznie wyrazili m.in. Justin Bieber i Miley Cyrus ale także Paris Jackson. Córka zmarłego Króla Popu, zrobiła to we wzruszającym poście na Instagramie.

Obecnie Stany Zjednoczone żyją wydarzeniem, jakie miało miejsce kilka dni temu. Afroamerykanin został brutalnie potraktowany przez jednego z policjantów. W wyniku czego zmarł. Hołd zmarłemu i swoje poglądy na temat pracy policji wyraża mnóstwo osób, również sporo gwiazd. Teraz do ich grona dołączyła córka Michaela Jacksona. Paris opublikowała na Instagramie emocjonalny post w którym nawiązuje do zdarzenia. 

Jestem zrozpaczona tym, że kolejna niewinna osoba straciła życie bez żadnego powodu. Z tego, co się dowiedziałam, był to dobry człowiek, człowiek pokoju. Nie jestem jednak zszokowana, a to mnie rozwściecza. To szokujący incydent, a jednak zdarzyło się to wiele razy i wciąż nie ma zmian. Ile jeszcze będzie takich George Floydsów? Ilu jeszcze z nich będzie martwych?

W 2015 roku zastrzelono ponad 100 nieuzbrojonych Afroamerykanów i jestem pewna, że od tamtego czasu ich liczba wzrosła. To nie jest w porządku. Nie jest też w porządku to, że ludzie publikują filmu, rozpowszechniają historię a nie traumę. Nie powinno się robić takich filmów, ludzie muszą coś z tym zrobić. To dzieje się zbyt długo. Większość ludzi publikuje takie filmy a następnie zapomni o tym człowieku aż do następnej takiej sytuacji. K**wa zróbmy coś z tym!

Ten emocjonujący wpis pojawił się na jej instagramowym profilu, jako zdjęcie Paris udostępniła zdjęcie Floyda otoczonymi kwiatami.

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE