Paris Jackson pokazała zdjęcia z dzieciństwa. To ona i brat, Prince Jackson! Poznajecie?

2020-02-14 13:20 mw
Paris Jackson i Prince Jackson - zdjęcia z dzieciństwa
Autor: instagram.com / Paris Jackson

Paris Jackson uczciła urodziny swojego brata, Prince'a Jacksona. Córka Michaela Jacksona złożyła na Instagramie życzenia i opublikowała niepokazywane wcześniej zdjęcia z dzieciństwa. Jak wyglądali w pierwszych latach życia Paris Jackson i jej brat Prince? Zobaczcie słodkie fotki i przeczytajcie urodzinowe życzenia od Paris.

Prince Jackson, syn Króla Popu w czwartek 13 lutego 2020 roku skończył 23 lata. Prince Jackson to najstarszy syn Michaela Jacksona. Jego mamą jest Debbie Rowe.

Z okazji urodzin Prince'a Jacksona jego młodsza siostra Paris złożyła na Instagramie życzenia i dołączyła do nich serię zdjęć z rodzinnego albumu. To fotki z wczesnego dzieciństwa!

Ten tutaj facet tutaj jest najlepszym starszym bratem i wzorem do naśladowania, na jakiego dziewczyna mogłaby liczyć.

Dobrze wiesz to wszystko, co chcę ci powiedzieć, więc ten post na Instagramie jest tylko dla picu. Dzięki za bycie moim bliźniakiem i przyjacielem. Zawsze będę cię kochać, dopóki słońce nie zostanie pochłonięte przez ciemność, a nawet później. Wszystkiego najlepszego

- napisała Paris Jackson przy zdjęciach z dzieciństwa ze swoim bratem Princem.

Urocze dzieciaki, prawda?

PRINCE JACKSON IDZIE W ŚLADY OJCA

W ubiegłym roku Prince Jackson ukończył studia. Najstarszy syn Michaela Jacksona uczył się na katolickim Loyola Marymount University w Los Angeles.

Po ukończeniu studiów Prince - podobnie, jak za życia jego sławny ojciec - zaangażował się w działalność charytatywną. Syn Króla Popu prowadzi fundację Heal Los Angeles, której misją jest podniesienie jakości życia młodzieży ze śródmieścia Los Angeles.

Organizacja Prince'a Jacksona zapewnienia dostęp do programów edukacyjnych, które wspierają aktywny, zdrowy styl życia i zapewniają młodzieży z L.A. środki potrzebne do zdobycia odpowiedniego wykształcenia.

Chcę poświęcić swój czas organizacji non-profit, ponieważ to właśnie jest moją pasją i właśnie tam czuję, że w pełni wykorzystuję swoje życie

- mówił Prince Jackson w niedawnym wywiadzie dla serwisu etonline.com.

Prince Jackson i Paris Jackson
Autor: Vogue/Ferrari Press/East News
NAJNOWSZE