Paris Jackson i Prince Michael Jackson razem na imprezie! Zmienili się nie do poznania!

2019-11-13 12:06 nk
Paris Jackson i Prince Michael Jackson
Autor: AFP/EAST NEWS, Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Paris Jackson i Prince Michael Jackson rzadko pokazują się razem na imprezach. Ich najnowsze zdjęcia z obchodów 60-lecia wytwórni Mowtown, która wypromowała Michaela Jacksona, pokazują jednak, że więź między rodzeństwem nadal jest bardzo silna - jak wtedy, gdy byli dziećmi, za życia ojca i po jego śmierci. Tyle tylko, że oni sami nie przypominają już tych słodkich maluchów sprzed lat!

W czerwcu 2019 minęło dziesięć lat od śmierci króla pop. Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku w wyniku przedawkowania leków. Pozostawił troje dzieci: 12-letniego wówczas Prince'a Michaela I, 11-letnią Paris i 7-letniego Prince'a Michaela II, zwanego pieszczotliwie Blanketem.

Dziś rodzeństwo rzadko jest widywane razem. Wiadomo, że wszyscy troje bardzo się wspierają, jednak utrata ojca i życie na świeczniku z pewnością mocno odbiły się na ich psychice.

Paris i Prince Michael razem na ściance!

Po dziesięciu latach od największej traumy życia Paris Jackson jest mocno wytatuowaną modelką i aktorką o bardzo wyrazistym stylu. To chyba najbardziej spektakularna metamorfoza, jeśli chodzi o dzieci Michaela Jacksona, jednak 22-letni dziś Prince Michael I również bardzo zmienił się przez lata.

Paris Jackson i Prince Michael I wybrali się razem na świętowanie 60. urodzin legendarnej wytwórni Mowtown, w której swoją wielką karierę rozpoczynał i przez wiele lat kontynuował Michael Jackson. Modelka miała na sobie czerwono-czarną asymetryczną falbaniastą suknię w hiszpańskim stylu. Jej brat postawił na klasyczny garnitur z bardzo zdobnym akcentem w postaci cennych kamieni na klapach marynarki. Rodzeństwo trzymało się za ręce. Towarzyszył im także chłopak Paris, Gabriel Glenn.

Zobaczcie zdjęcia! To rzadka okazja, by zobaczyć siostrę i brata razem na ściance!

NAJNOWSZE