Paris Hilton jest w ciąży? Dziedziczka fortuny skomentowała plotki!

2021-07-28 13:16 kp
Paris Hilton
Autor: Ethan Miller/Getty AFP/East News

Paris Hilton po raz kolejny zmierza do spełnienia swojego marzenia o wystawnym ślubie i bajecznym weselu. Po nieudanym związku z Chrisem Zylką celebrytka postawiła na Cartera Reuma, z którym dziś planuje już ceremonię. Nie jest tajemnicą, że para marzy też o dzieciach, a ostatnio świat obiegły plotki, według których Paris miałaby już być w ciąży. Teraz ona sama im zaprzeczyła.

40-letnia Paris Hilton buduje szczęście u boku swojego narzeczonego, Cartera Reuma. Para zaczęła się spotykać krótko z rozstaniem celebrytki z Chrisem Zylką, a jak później przyznała sama Paris, tamten związek nie mógł być szczęśliwy, by zależało jej wyłącznie na ślubie - niekoniecznie z tamtym partnerem. Tym razem ma być inaczej.

Tym razem ma być inaczej. Paris Hilton i Carter Reum planują już na 2022 rok ślub, a biorąc pod uwagę finansowe możliwości dziedziczki hotelowej fortuny, ceremonia ta może przyćmić wszystkie inne, przy czym największą "konkurencją" w tamtym czasie może być dla niej ślub Brooklyna Beckhama z Nicolą Peltz. Ojciec Nicoli, amerykański miliarder, zapowiada już, że również postara się, by ślub jego córki był wyjątkowy.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Paris Hilton jest w ciąży?

Tymczasem media obiegła ostatnio informacja o rzekomej ciąży Paris Hilton. O tym, że celebrytka ma spodziewać się dziecka, amerykańskim tabloidom mieli donieść informatorzy. Ponieważ plotki rozeszły się z prędkością światła, Paris postanowiła szybko je ukrócić. W swoim podcaście "This is Paris" powiedziała:

Jeszcze nie. Czekam do ślubu.

Okazuje się, że Paris Hilton szyje już suknię ślubną. I można się spodziewać, że będzie imponująca!

NAJNOWSZE