Stare zdjęcia Paris Hilton przerażają! Wspomina szkołę i widzi "ból w moich oczach"

2021-01-22 17:03 es

Niedawno na jaw wyszły okrutne metody stosowane w szkole Provo Canyon School w Utah. Paris Hilton opowiedziała o piekle, jakie przezywała w młodym wieku. Do niej dołączyły inne gwiazdy, które z Provo mają podobne wspomnienia. Teraz Paris Hilton publikuje zdjęcia z czasów, gdy miała 18 lat. Widać, że coś było nie tak!

W ubiegłym roku wyszedł dokument This Is Paris. Razem z nim światło dzienne ujrzały niepokojące fakt z życia dziedziczki hotelarskiej fortuny. Paris Hilton po raz pierwszy głośno opowiedziała o piekle, jakie przezywała w młodości.

Chodzi o naukę w Provo Canyon School w Utah. ​​Jako nastolatka Paris Hilton znosiła emocjonalne i fizyczne znęcanie się podczas nauki. W ślad cleebrytki poszły inne gwiazdy. Swoją historię o przemocy w szkole opowiedziały m.in. Paris Jackson czy Kat Von D.

Teraz Paris Hilton chce zamknięcia szkoły. Na dowód okropności, które tam przeżyła, publikuje swoje stare zdjęcie.

ESKA XD #014

Stare zdjęcia Paris Hilton przerażają

Po premierze dokumentu This Is Paris Paris Hilton poszła na wojnę ze szkołą Provo Canyon. Na dowód piekła, jakie tam przeżyła, opublikowała zdjęcia z młodości.

Pierwsze co zauważamy to waga, a w zasadzie jej brak. Czy nikt w szkole nie zauważył, że Paris Hilton ma problemy z odżywianiem?! Kolejna sprawa to oczy — przeraźliwie puste i smutne.

Te zdjęcia zostały zrobione, gdy miałam 18 lat i niedawno wróciłam do domu po okropnych przeżyciach w #ProvoCanyonSchool. Widzę ból w moich oczach. Byłam tak wystraszona, że udawałam, że wszystko jest w porządku, próbując zablokować bolesne wspomnienia. 🥺

Napisała Paris Hilton.

Później celebytka zachęciła do łamania tabu i mówienia głośno o problemach. To jedyny sposób, żeby chronić dzieci w przyszłości!

NAJNOWSZE