Paris Hilton

i

Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News Paris Hilton powitała na świecie córkę London

Gwiazdy

Paris Hilton doczekała się w tym roku kolejnego dziecka! Podzieliła się zdjęciem

2023-11-28 13:36

Paris Hilton na początku tego roku podzieliła się wiadomością o narodzinach swojego pierwszego dziecka, a niedawno oznajmiła, że na świecie jest już jej kolejna pociecha. Amerykańska celebrytka podzieliła się z followersami uroczym zdjęciem i zdradziła imię maleństwa.

Paris Hilton - dziedziczka hotelowej fortuny - na początku 2023 roku poinformowała swoich fanów na Instagramie, że została mamą. Okazało się również, że syn został poczęty w nietradycyjny sposób - metodą in vitro - co więcej - zdecydowała się na surogatkę.

My wybraliśmy metodę in vitro, gdyż chcieliśmy mieć wpływ na to, czy będziemy mieć jedno dziecko czy więcej, oraz móc zdecydować o płci. Przez długi czas nie czułam się gotowa na dziecko, teraz wierzę, że rodzina to sens życia - oznajmiła wówczas amerykańska celebrytka.

Życie Paris Hilton to materiał na film. Właśnie doczeka się ekranizacji!

Paris Hilton pochwaliła się zdjęciem na Instagramie! W komentarzach gratulacje od amerykańskich gwiazd

Minął niespełna rok, a Paris Hilton poinformowała o narodzinach kolejnego dziecka. Tym razem, jest to dziewczynka. Celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie różowych śpioszków i zdradziła, że dziewczynka ma na imię London - Jestem wdzięczna za moją córeczkę - napisała na Instagramie.

Wiele amerykańskich gwiazd pogratulowało młodej mamie: Gratulacje!!! nNe możemy SIĘ DOCZEKAĆ, aż poznamy małą London!!!!! Kochamy Cię!!!! - napisała Kris Jenner / Omg congratulations!!! - dodała Demi Lovato / O moje serce!!!!! Gratulacje Paris!!!! Masz piękną rodzinę i nie mogę się doczekać spotkania z London - wyznała Khloe Kardashian.