Oskarżony o przemoc Tyga przerywa milczenie. „Nie zostałem aresztowany”

2021-10-19 9:52 AM
Tyga
Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Na Instagram Stories Camaryn Swanson, czyli byłej dziewczyny Tygi pojawiły się niepokojące zdjęcia. Po tym jak w sieci pokazała podbite oko, oskarżyła swojego ex o przemoc i znęcanie się nad nią. Zagraniczne media donosiły, że Tyga sam zgłosił się na policję, gdzie został aresztowany. Czy faktycznie tak było? Raper ma nieco inne zdanie.

Tyga jest nie tylko znany fanom rapu, ale także tym, którzy choć trochę interesują się show biznesem. Tyga był przez jakiś czas chłopakiem Kylie Jenner! Po rozstaniu zrobiło się o nim jeszcze głośniej.

Teraz znów wokół niego pojawiło się sporo szumu. A wszystko to przez wyznanie Camaryn Swanson, która oskarżyła rapera o pobicie. Podobno po incydencie Tyga sam zgłosił się na policję, gdzie według mediów został aresztowany.

Tyga przerywa milczenie

Tyga w końcu postanowił przerwać milczenie na temat niedawnego zdarzenia. Również skontaktował się z fanami za pomocą instagramowej relacji i to tam wyznał, że żadnego aresztowania NIE BYŁO!

Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że zarzuty przeciwko mnie są fałszywe. Zgłosiłem się na policję i współpracowałem. Nie zostałem oskarżony o żadne przestępstwo.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Zobacz też: 

NAJNOWSZE