Oscary 2020: Kasia Łaska opowiada o swoim występie na gali! Jak do tego doszło?

2020-02-16 12:00 DR
Kasia Łaska na Oscarach
Autor: YouTube Kasia Łaska na Oscarach

Dla wielu to był szok. Polka zaśpiewa na gali rozdania Oscarów, czyli najbardziej prestiżowych nagród w przemyśle filmowym. Jak to się stało, że Kasia Łaska stanęła na scenie w Dolby Theatre? Niedawno aktorka opowiedziała o całej tej szalonej akcji.

Do tej pory niewiele osób wiedziało, kim jest Kasia Łaska. To nic dziwnego. To bowiem aktorka dubbingowa, która zajmuje się podkładaniem głosu przede wszystkim w filmach animowanych. Swoim pięknym głosem manipuluje tak jak tylko potrafi. Nic więc dziwnego, że mało osób poznawało ją w przestrzeni publicznej. Największą popularność dało jej zaśpiewanie polskiej wersji piosenki „Mam tę moc”, wykorzystanej w filmie animowanym „Kraina lodu”. To właśnie w związku z jego drugą częścią aktorka – wraz z koleżankami z kilku innych krajów - została zaproszona na galę Oscarów. Na początek przypomnijmy sobie ten występ:

O tym, że Kasia Łaska wystąpi na gali rozdania Oscarów dowiedzieliśmy się w momencie, gdy aktorka była już w Stanach Zjednoczonych. Samą propozycję występu Kasia dostała zaledwie półtora tygodnia przed galą.

Wiedział tylko mój mąż, teściowa i managerka. To było tak, że zadzwoniono do mnie i powiedziano, że chcą zaproponować nasz kraj i mnie do tego występu. Zapytano, czy w ogóle mam czas i ochotę. Szybko odpowiedziałam TAK! Dopiero po zakończeniu rozmowy dotarło do mnie, co to była za oferta. Dopiero jak usiadłam na łóżku w hotelu już tam i przeczytałam list od szefostwa Disneya, jak bardzo dziękują mi, że tam jestem, za wkład w produkcję, to się rozpłynęłam. Właściwie tam, to już się tylko cieszyłam

powiedziała Kasia Łaska na kanapach w Dzień Dobry TVN.

Kasi jeszcze raz gratulujemy! To musiały być niesamowite emocje! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE