Orlando Bloom podziwia piramidy w Egipcie. Katy Perry składa urodzinowe życzenia

2020-01-13 13:16 kp
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Katy Perry i Orlando Bloom dali sobie jeszcze trochę czasu, zanim staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie TAK. Para miała wziąć ślub pod koniec ubiegłego roku, jednak postanowiła odłożyć trochę ceremonię. W tym czasie Katy Perry upewnia się, że jest w swoim wybranku absolutnie zakochana!

Katy Perry i Orlando Bloom to jedna z tych par, której udało się szczęśliwie wrócić do siebie po kryzysie i na poważnie budować wspólną przyszłość. Wokalistka i aktor zaręczyli się w ubiegłoroczne Walentynki i dziś są już bardzo blisko ślubu - według pierwszych planów para miała być już zresztą mężem i żoną. Pod koniec 2019 roku celebryci uznali jednak, że przełożą ślub.

W związku z tym teraz Katy Perry i Orlando Bloom mają więcej czasu dla siebie. Katy najwyraźniej wzięło na wspominki, bo zaczęła przeglądać stare zdjęcia z narzeczonym - a wszystko z okazji jego 43. urodzin!

Katy Perry i Orlando Bloom pod piramidami

Podczas gdy na Insta Story Orlando Blooma królują filmiki z rowerowych wycieczek po zimowej Pradze, jego ukochana jest myślami w znacznie cieplejszym miejscu. Katy Perry pokazała na Instagramie zdjęcia spod egipskich piramid, na których pozował Orlando Bloom. Wokalistka dodała do tego wyjątkowo uroczy wpis!

Wiele osób zastanawia się, jak zostały zbudowane piramidy ... ale ja wciąż jestem pod wrażeniem i zastanawiam się, jak tak kochający / miły / współczujący / wspierający / utalentowany / głęboko uduchowiony / czy wspominałam o niewiarygodnie ładnym wyglądzie / James Bond ludzi może istnieć w ciele! Jest powód, dla którego wszystkie zwierzęta i dzieci biegną prosto w jego ramiona ... To jego serce, takie czyste. Kocham cię Orlando Jonathan Blanchard Copeland Bloomie. Wszystkiego najlepszego w 43. urodziny ♥ ️🎂 ♠ ️

- napisała Katy Perry.

Hotplota.pl oczywiście dokłada się do życzeń. Sto lat!

NAJNOWSZE