Oprah Winfrey zrobiła partnerowi kwarantannę! „Procedura jest taka, że nie śpisz w moim łóżku"

2020-03-24 12:17 AM
Oprah Winfrey
Autor: Rex Features/East News

Okres kwarantanny to trudny czas także dla gwiazd. Wiele z nich już zaszyło się w domu i nie ma zamiaru wychodzić dopóki pandemia nie minie. Ci którzy muszą w miarę możliwości normalnie funkcjonować starają się ograniczyć kontakty towarzyskie do minimum. I właśnie do tej drugiej grupy należy amerykańska prezenterka Oprah Winfrey, która odizolowała się nawet od swojego partnera.

Oprah Winfrey i Stedman Graham to para z ponad 30-letnim stażem. Niestety tego trudnego dla wszystkich czasu nie mogą spędzać razem, ponieważ Oprah stara się jak najmniej kontaktować z ukochanym! Podobno Stedman z początku zlekceważył rangę wirusa i podróżował po świecie. Gdy niedawno wrócił z kolejnej podróży, Winfrey w obawie przed zakażeniem postanowiła, że Graham zamieszka… w pensjonacie! Nie ma się jednak co dziwić, jeszcze niedawno prezenterka zmagała się z zapaleniem płuc, więc wolała nie ryzykować.

„Stedman wrócił z Chicago dopiero w czwartek i nadal dużo podróżował. Był w kilku samolotach. Więc kiedy zapytał jaka jest procedura po powrocie do domu, odpowiedziałam: Procedura jest taka, że nie śpisz w moim łóżku”. – mówiła gwiazda telewizji.

Oprócz tego Winfrey odpowiedziała na częste pytanie fanów, którzy zastanawiali się, czy jej ukochany jest na nią zły. Jak twierdzi prezenterka Graham nie ma z tym problemu, ponieważ lubi o nią dbać.

Oprah Winfrey, Stedman Graham
Autor: Rex Features/East News
Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE