Opatulona Meghan Markle i rozgrzana Kate Middleton w Londynie. Która bardziej wiarygodna?

2019-11-08 10:27 kp

Pogoda zrobiła niezłego psikusa Meghan Markle i Kate Middleton, które oddawały się ostatnio w Londynie swoim książęcym obowiązkom. Tego samego dnia dwie księżne pojawiły się na wydarzeniach w dwóch zupełnie innych stylizacjach - jedna, jakby był środek zimy, a druga - jak w środku lata. Która z nich wypadła lepiej?

Odkąd książę Harry oficjalnie przyznał, że jego relacje z księciem Williamem nie są tak doskonałe, jak kiedyś, nie ma wątpliwości, że również Kate Middleton i Meghan Markle nie spędzają razem czasu na ploteczkach. O złych stosunkach między księżnymi mówi się już od wielu miesięcy, a one same ostatnio już nawet nie próbują udawać, że jest inaczej.

Cambridge'owie wymownie w żaden sposób nie odnieśli się do ostatnich problemów Sussexów, którzy narzekali głośno na życie w monarchii i pozwali kilka tabloidów za tworzenie fake newsów na ich temat. Niechęć księcia Harry'ego i Meghan Markle do dworu jest ostatnio tak duża, że poważnie rozważają przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.

>> Królowa Elżbieta II WYBUCHŁA na Harry'ego i Meghan! Chce, by odeszli z rodziny królewskiej

Wygląda więc na to, że książę William i Kate Middleton planują jednak stanąć w obronie krewnego i jego żony.

Meghan Markle czy Kate Middleton?

Z całą pewnością więc Kate Middleton i Meghan Markle nie miały okazji omówić swoich stylizacji na oficjalne wyjścia z 7 listopada 2019. Tego właśnie dnia Kate Middleton i książę William udali się na inaugurację jednej z londyńskich fundacji, a Meghan Markle towarzyszyła księciu Harry'emu podczas uroczystości w Westminster Abbey. Choć miejsca wydarzeń dzieliły niecałe dwa kilometry, księżne wyglądały tak, jakby znajdowały się...na innych planetach!

Podczas gdy Kate Middleton pokazała się na ulicy w szpilkach i cienkiej sukience, Meghan Markle opatuliła się w zimowy płaszcz, kozaki i rękawiczki. Dodajmy, że temperatura w Londynie w ostatnich dniach wynosi około 9 stopni Celsjusza.

Która wypadła lepiej?

Zobacz też:

NAJNOWSZE