Oliwia Bieniuk podbija serca fanów. Córka Anny Przybylskiej w nowej życiowej roli?

2020-09-23 12:54 mm

Oliwia Bieniuk skończy niedługo 18 lat i właśnie zaczęła stawiać pierwsze kroki w dorosłym show-biznesie. W jakiej roli widzi się córka Anny Przybylskiej i z czym wiąże swoją przyszłość? Oliwia Bieniuk pojawiła się niedawno na oficjalnym otwarciu jednego z warszawskich sklepów. Wcześniej córka Ani Przybylskiej wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Czy to właśnie praca przed obiektywem pociąga ją najbardziej?

Od śmierci mamy Oliwii Bieniuk minie niedługo już 6 lat. Za kilka tygodni najstarsze dziecko Anny Przybylskiej będzie dorosłą kobietą. Oliwia Bieniuk 18 października skończy 18 lat.

Co dziś porabia córka Ani Przybylskiej? Czy zamierza iść w ślady mamy i spróbować swoich sił na planie filmowym? A może widzi się w innej roli?

Oliwia Bieniuk udzieliła niedawno wywiadu magazynowi Viva! Córka zmarłej w 2014 roku uwielbianej przez Polaków aktorki opowiedziała w nim między innymi o mamie i o tym, jak widzi swoją przyszłość. Oliwia Bieniuk wzięła też udział w pięknej sesji zdjęciowej.

Czy to właśnie z pracą w modelingu córka Anny Przybylskiej wiąże nadzieję na przyszłość?

Przyszłość Oliwii Bieniuk: aktorstwo czy modeling?

W rozmowie z Vivą Oliwia Bieniuk przyznała, że rozważa pójście w ślady słynnej mamy i pociąga ją aktorstwo. Córka Anny Przybylskiej zdradziła, że myśli o studiach w szkole teatralnej.

Z drugiej strony jednak Oliwia zdecydowanie odziedziczyła po mamie swobodę, z jaką odnajduje się przed obiektywem. Dowodem mogą być choćby wspaniałe zdjęcia z sesji zdjęciowej dla Vivy, albo choćby fotki, jakie można znaleźć na Instagramie Oliwii Bieniuk.

Którą z dróg kariery powinna wybrać Oliwia Bieniuk Waszym zdaniem: aktorstwo czy modeling? A może - jak jej słynna mama - powinna próbować sił w obu tych zawodach?

NAJNOWSZE