Bruce Springsteen i jego córka Jessica Rae Springsteen

i

Autor: R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News

Olimpiada Tokio 2021: Córka Bruce'a Springsteena w kadrze USA na Igrzyska Olimpijskie

2021-07-21 10:29

Przed nami kolejne sportowe emocje - igrzyska olimpijskie w Tokio! Co prawda olimpiada 2021 nie będzie sportowym debiutem dla Cody'ego Simpsona, który ostatecznie nie zakwalifikował się do olimpijskiej kadry Australii, ale miłośnicy muzyki mogą kibicować... córce Bruce'a Springsteena, legendarnego amerykańskiego rockmana. Jessica Springsteen wystąpi na olimpiadzie w Tokio w kadrze USA.

Nazwisko Bruce Springsteen to dla fanów rocka prawdziwa świętość. Legendarny rockman jest autorem wielu znanych hitów muzyki gitarowej. Kawałki "Born in the U.S.A." czy nastrojowa piosenka "Streets of Philadelphia"do dziś są jednymi z najczęściej granych utworów rockowych w stacjach radiowych nie tylko w USA, ale też na całym świecie.

Wkrótce jednak nazwisko Springsteen w Stanach Zjednoczonych może kojarzyć się nie tylko z rockiem, ale też... z jeździectwem! Córka Bruce'a Springsteena dołączyła do oficjalnej kadry swojego kraju. Podczas olimpiady w Tokio będzie reprezentować USA w jeździectwie!

Jessica Simpson w kadrze olimpijskiej

Córka Bruce'a Springsteena wystartuje w Tokio w konkursie drużynowym skoków przez przeszkody. Jest członkiem czteroosobowej kadry w tej dyscyplinie.

Niestety media zza oceanu donoszą, że Bruce Springsteen nie będzie mógł kibicować córce podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Rockman obejrzy olimpiadę z domu, bo z powodu pandemii nie otrzymał zgody na wstęp na teren obiektów sportowych.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!