Olga Kalicka

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Olga Kalicka zakochana. Pokazała uroczy filmik z partnerem. Fani pospieszyli z gratulacjami

2024-06-17 9:50

Olga Kalicka podzieliła się ze światem swoim szczęściem. Aktorka wrzuciła na Instagram uroczy filmik, którym wyjawiła, że jest szczęśliwie zakochana!

Olga Kalicka to aktorka filmowa i teatralna, która największą rozpoznawalność zdobyła rolą Magdy w uwielbianej "Rodzince.pl". Produkcja Telewizji Polskiej zapewniła jej popularność i kolejne zawodowe propozycje. W ostatnich latach widzowie mieli okazję oglądać Kalicką w takich filmach jak "Dziewczyny z Dubaju", "Wkręceni 2" czy też "Dziewczyna influencera", a aktorka wcale nie zwalnia tempa. Wygląda na to, że Olga jest nie tylko spełniona zawodowo, ale również prywatnie. Właśnie poinformowała, że jest w szczęśliwym związku.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Olga Kalicka szczęśliwie zakochana

W 2019 roku Olga Kalicka przywitała na świecie swojego ukochanego synka Aleksa, który był owocem związku aktorki i jej ówczesnego narzeczonego, Cezarego Nowaka. Po dwóch latach ich związek się rozpadł, a aktorka musiała zmierzyć się z trudem samotnego macierzyństwa. Teraz aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest szczęśliwie zakochana. Na dodanym przed nią filmiku widać, jak na tle wodospadu przytula się do ukochanego i wymienia się z nim kolejnymi czułościami. Wideo ma wymowny opis:

Odnaleźć siebie w oczach drugiej osoby to najpiękniejsze czego można doświadczyć. Bez Ciebie nie poszłabym dalej ♥️ Jesteś najpiękniejszym prezentem i moim lustrem każdego dnia. ✨

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Zarówno fani gwiazdy, jak i znajomi z branży są szczęśliwi, że aktorka nareszcie odnalazła miłość i szczęście. My również dołączamy do gratulacji i życzymy dużo miłości!