Olga Kalicka

i

Autor: WBF

Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym! Aktorka wydała oświadczenie

2021-12-14 9:23

Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym! Na Instagramie aktorka wydała oświadczenie i pokazała wzruszające zdjęcie. Co napisała?

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się! Byli narzeczeni znają się jeszcze z czasów szkolnych. Związek potwierdzili w 2018 roku, a rok później na świecie pojawił się ich synek.

Na Instagramie, gdzie aktorka chętnie publikuje prywatne fotki, para uchodziła za niezwykle dobraną. Gdy na świecie pojawiło się ich dziecko, internauci mocno kibicowali Oldze i Cezaremu. Niestety ich związek to już przeszłość!

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się

Na Instagramie aktorki pojawiło się oświadczenie, w którym Olga potwierdza, że rozstała się z narzeczonym. Tym samym zdradziła, że trudną decyzję podjęli kilka miesięcy temu!

Kochani! ♥️

To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji.

Zobacz też: Dziewczyny z Dubaju: Premiera z udziałem gwiazd