Ojciec Gigi Hadid romansował z młodszą o 44 lata polską modelką. Para znowu się spotyka?!

2019-09-17 14:39 nk
Mohamed Hadid, Justyna Monde
Autor: www.instagram.com/mohamedhadid, www.instagram.com/justynamonde

Mohamed Hadid i Justyna Monde znowu nawiązali relację? Jakiś czas temu młoda polska modelka i instagramerka opowiadała brytyjskiej prasie o swoim romansie z jordańsko-amerykańskim multimilionerem palestyńskiego pochodzenia. Tymczasem paparazzi znowu przyłapali ich na wspólnym posiłku! Czyżby romans odżył?!

Mohamed Hadid jest jordańsko-amerykańskim deweloperem nieruchomości palestyńskiego pochodzenia. Od kilku lat jest jednak znany głównie jako ojciec supermodelek Belli i Gigi Hadid oraz ich młodszego brata, Anwara.

W ubiegłym roku polska modelka i instagramerka zwierzyła się brytyjskim mediom ze swojego trzyletniego romansu z Mohamedem Hadidem. Justyna Monde zdradziła, że poznała milionera w 2014 roku przez internet. Przez dłuższy czas miała utrzymywać z nim znajomość poprzez komunikatory i SMS-y. Rzekomo rozmawiała z nim głównie o sztuce, ale z czasem ich kontakt zaczął nabierać seksualnego podtekstu. Oboje mieli wysyłać do siebie wzajemnie erotyczne zdjęcia. Polka zapewniała, że początkowo nie wiedziała, iż Hadid jest zaręczony z Shivą Safai. Potem jednak podobno jej to nie przeszkadzało. W międzyczasie i ona związała się z innym mężczyzną, ale wciąż kontynuowała internetowy romans z milionerem.

Po jakimś czasie para miała spotkać się po raz pierwszy we Wrocławiu. Justyna zdradziła, że zabrała bogacza na pierogi, a on stwierdził, że to był najtańszy posiłek w jego życiu. Swój pierwszy wspólny raz w łóżku Monde i Hadid przeżyli w pięciogwiazdkowym hotelu Sofitel.

Justyna powiedziała też w wywiadzie dla serwisu MailOnline, że o 44 lata starszy biznesmen zaproponował jej stały związek, ale ona odmówiła. Romans miał trwać w sumie trzy lata, a para spotykała się ponoć w różnych europejskich miastach. Kobieta wyjawiła wówczas także, że wciąż pozostaje z Mohamedem w przyjacielskich relacjach.

Justyna i Mohamed znowu randkują?

Co ciekawe, Justyna Monde i Mohamed Hadid znowu byli widziani razem! Tym razem para umówiła się w jednej z restauracji w Hollywood. Ona miała na sobie zwiewną sukienkę bez stanika, a on - czarne spodnie i obcisły t-shirt.

Co ciekawe, jeszcze dwa dni temu Justyna publikowała na Instagramie zdjęcia z tygodnia mody w Londynie.

Zobacz też:

NAJNOWSZE