Odchudzony Rob Kardashian SZUKA DZIEWCZYNY! "Chce związku, który by coś znaczył"

2020-07-09 20:48 nk
Rob Kardashian
Autor: www.instagram.com/robkardashianofficial

Rob Kardashian sporo schudł i znowu nabrał pewności siebie. Celebryta coraz częściej pokazuje się na imprezach rodzinnych i w mediach społecznościowych. W końcu przyszedł czas na kolejny wazny etap - znalezienie sobie dziewczyny. Ale nie takiej na chwilę, tylko na dłużej!

Rob Kardashian ma za sobą dość burzliwy okres w życiu. Ostatnio jednak celebryta ostro wziął się za siebie. W efekcie sporo schudł i odzyskał dobre samopoczucie - i fizyczne, i psychiczne.

Metamorfozę i powrót do mediów społecznościowych Rob uczcił ostatnio nowym Roll Roycem.

Rob Kardashian chce się zakochać

Teraz, z nową sylwetką, nową samooceną i nową bryką, Rob Kardashian jest gotów na... nową dziewczynę! Były model podobno bardzo chce się znowu zakochać. Tym razem jednak podchodzi do kwestii związków znacznie poważniej, niż dotychczas.

Rob ma nadzieję, że niedawna utrata wagi i bycie w tak dobrym nastroju pomogą mu w życiu uczuciowym. Chce doczekać się wkrótce z kimś związku, który by coś znaczył.

- mówi osoba z otoczenia Kardashiana w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Co prawda Robowi nie będzie łatwo teraz znaleźć nową partnerkę, ale jedyny brat sióstr Kardashian jest dobrej myśli. I może liczyć na wsparcie rodziny.

Bardzo trudno jest teraz randkować przy wszystkich tych obostrzeniach, które są, i statusie celebryty, z którym musi żyć, ale rozmawia ze swoimi siostrami, a one mówią mu, by wchodzić z ludźmi w rozmowy na privie, by wszystko zaczęło się kręcić. Wszyscy się o niego troszczą i jeśli okaże się, że mają jakieś samotne przyjaciółki, zainteresowane Robem, nie będą krępować się, by mu pomóc. Rob naprawdę chce zacząć więcej randkować, bardzo chciałby się znowu zakochać i cały czas nad tym pracuje.

- wyjaśnia anonimowy znajomy Roba.

Wróżycie powodzenie tej misji?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE