metamorfoza

Od dziecka marzyła o karierze modelki. Teraz jest gwiazdą "Top Model". Tak zmieniała się Joanna Krupa

2024-04-22 12:17

Joanna Krupa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek. Gwiazda zagościła w rodzimym show-biznesie na dobre. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat. Od 2010 roku jest jurorka i gospodynią "Top Model". Jak na przestrzeni lat zmieniała się Joanna Krupa? Co o niej wiadomo?

Spis treści

  1. Joanna Krupa - Wiek, wzrost, waga
  2. Joanna Krupa - Dzieciństwo
  3. Joanna Krupa - Kariera
  4. Joanna Krupa - Top Model
  5. Joanna Krupa - Działalność społeczna
  6. Joanna Krupa - Partner i dzieci
  7. Joanna Krupa - Instagram
  8. Joanna Krupa - Operacje plastyczne

Joanna Krupa - Wiek, wzrost, waga

Joanna Krupa urodziła się 23 kwietnia w 1979 roku w Warszawie. Jako 5-letnia dziewczynka wyjechała do Chicago. Jak przystało na modelkę, Krupa mierzy 170 centymetrów. Z informacji podanych w internecie, Joanna waży 52 kilogramy.

Joanna Krupa - Dzieciństwo

Joanna Krupa wyjechała z Polski jako mała dziewczynka. Jej największą pasją był taniec klasyczny, który trenowała. Gdy ukończyła 13 lat, mama zapisała ją do szkoły dla modelek.

Joanna Krupa - Kariera

Swoją karierę rozpoczęła od reality show "Zostań laską Snoop Doga", w którym wystąpiła pod pseudonimem Regina Bartkowski. Po operacjach plastycznych rozpoczęła pracę jako fotomodelka. Pojawiała się w magazynach, takich jak: "Glamour", "Playboy", "CKM", "GQ", "Viva" czy "Treats!".

Joanna Krupa dostała program w USA. Spełniło się jej marzenie

Joanna Krupa - Top Model

Joanna jest gospodynią i jurorką w "Top Model" od 2010 roku.

Joanna Krupa o początkach w Top Model. Przez tego jurora chciała zrezygnować z nagrań!

Joanna Krupa - Działalność społeczna

Joanna Krupa chętnie udziela się jako aktywistka. Bierze udział w wielu kampaniach społecznych i akcjach charytatywnych. Prężnie działa na rzecz praw zwierząt, między innymi w organizacji "PETA". Wspiera schroniska dla zwierząt, a w 2017 roku poprowadziła program "Misja Pies", gdzie zachęcała do adopcji zwierząt ze schronisk.

Joanna Krupa - Partner i dzieci

Joanna była związana z Jensenem Acklesem i Wayne'em Boichem - znanymi modelami. W 2013 roku wyszła za Romaina Zago. Para rozwiodła się w 2017 roku. W 2018 roku poślubiła Douglasa Nunsena, z którym ma córkę Ashę-Leigh Nunes. Asha urodziła się w 2019 roku. Modelka ogłosiła w 2023 roku separację małżeńską.

Joanna Krupa uczy córkę polskiego. To nagranie was rozczuli!

Joanna Krupa - Instagram

Joanna Krupa chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym w social mediach. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą "joannakrupa". Jej profil śledzi niemal 2 miliony osób.

Joanna Krupa - Operacje plastyczne

Joanna Krupa poddała się kilku operacjom plastycznym. Między innymi powiększyła sobie biust.

Olbrzymia wpadka w finale Top Model. Fani Joanny Krupy czują się oszukani

Joanna Krupa planuje kolejną ciążę?