Nowa teściowa Scotta Disicka uwielbia go! Mama Sofii Richie zabrała głos

2020-04-05 15:52 kp
Sofia Richie i Scott Disick
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Sofia Richie wbrew wszystkim i wszystkiemu postanowiła na poważnie związać się ze Scottem Disickiem. Słynny kobieciarz i były facet Kourtney Kardashian przez długi czas nie sprawiał wrażenia idealnego kandydata na partnera. Sofia postawiła jednak na swoim i dziś wiele osób dziwi się przemianie celebryty. polubiła go nawet jego nowa "teściowa"!

Sofia Richie ma za sobą prawie trzy lata walki o swój związek ze Scottem Disickiem. Choć sam wybranek, starszy od niej o 15 lat, nie miał nic przeciwko im relacji - nie wykazywał przy tym jednak szczególnego zaangażowania - otoczenie młodej modelki zdecydowanie nie pomagało jej w budowaniu zdrowego związku. Z gwiazdki przez długi czas kpili zarówno fani, jak i siostry Kardashian, wyśmiewający jej uczucie do starszego kobieciarza.

Sofia podążała jednak za głosem serca i nie brała do siebie wszystkich słów krytyki. I tak w końcu udało jej się zdobyć sympatię sióstr Kardashian - a przynajmniej pewien poziom tolerancji :)

Mama Sofii Richie o jej związku

Do związku córki z 36-letnim Scottem Disickiem zaczynają przyzwyczajać się też jej rodzice. Relację Sofii skomentowała jej mama, Diane Alexander. Okazuje się, że Scott zrobił na niej dobre wrażenie.

Kocham go! Wszyscy mamy swoje wady, ale to naprawdę dobry facet. I jest takim dobrym ojcem, nie wiem, czy ludzie sobie z tego zdają sprawę. Jest z nimi w domu każdego dnia - odrabia lekcje i gdy czas do łóżka.

- powiedziała.

Sofia jest naprawdę mądra i nie robi w związku niczego złego - odróżnia dobro od zła. Sofia oznacza "mądrość". Wiele się od niej uczę!

- dodała mama Sofii Richie.

Spodziewaliście się takich pochwał?

NAJNOWSZE