Julia von Stein

i

Autor: Screen/Instagra/@julia_von_stein Nowa uczestniczka "Królowych życia" - Julia von Stein

Nowa "Królowa Życia" dołącza do obsady programu. Malowanie zwłok to jej praca

2022-05-18 14:54

Do obsady programu „Królowe życia” dołącza nowa uczestniczka. Elegancka, młoda kobieta pracuje w zakładzie pogrzebowym, gdzie zajmuje się obrządzaniem nieboszczyków. Julia von Stein wygląda jak modelka, a poza pracą spotyka się z koleżankami znanymi z polskiego show-biznesu - Klaudią Halejcio czy Honoratą Skrabek.

Program „Królowe życia” emitowany jest w stacji TTV od kilku lat, doczekał się 12 sezonów, a do kolejnego dołączy niebawem nowa uczestniczka pracująca w branży pogrzebowej. Julia von Stein sama określa siebie „Królową życia i śmierci”, a teraz da się poznać widzom w całej Polsce.

Przebojowe kobiety sukcesu realizują swoje marzenia w programie „Królowe życia”

Najbardziej lubianymi uczestniczkami, które już oda lat bawią widzów w całej Polsce są Dagmara Kazimierska oraz Laluna Unique, która niedawno zadebiutowała również w 14 odsłonie gali MMA, przegrywając z Wiktorią Jaroniewską. „Królowe życia” to program, który przedstawia barwne losy, życie rodzinne oraz zawodowe kobiet pochodzących z Dolnego Śląska. Eleganckie i przebojowe panie to bohaterki w swoich małych, lokalnych społecznościach, uchodzące za kobiety sukcesu - realizują swoje marzenia nie zważając na przeciwności losu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dagmara Kaźmierska nakręci serial o WIĘŹNIACH? „Nie trafia tam tylko sama patologia"

Nowa uczestniczka „Królowych życia” ma niespotykany fach w ręku. Kim jest Julia von Stein?

Julia von Stein udostępniła na Instagramie post, w którym oznajmia fanom, iż nawiązała współpracę z grupą TVN, a już niedługo zadebiutuje na małym ekranie w stacji TTV. Młoda kobieta określa siebie „Królową życia i śmierci”, ponieważ pracuje w branży pogrzebowej. Wraz z rodzicami prowadzi zakład, w którym zajmuje się projektowaniem trumien oraz obrządzaniem nieboszczyków. To oznacza, że m. in. wykonuje kosmetykę pośmiertną, czyli stosowny makijaż, który jest niezbędny w przypadku wystawiania ciała na widok publiczny, zwłaszcza kiedy pojawiają się pośmiertne zmiany na skórze, jak: sińce czy plamy.

Julia von Stein pewną część życia spędza również w Warszawie, gdzie prowadzi bujne i luksusowe życie towarzyskie. Na zdjęciach możemy zauważyć, że posiada również bliskie znajome wśród polskich celebrytek. Bawiła się na przyjęciu baby shower zorganizowanym przez Klaudię Hajejcio, czy uczestniczyła we wspólnej kolacji ze Honoratą Skarbek.

Sonda
Lubisz program Królowe życia?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Jak najłatwiej dziś zostać gwiazdą? Podobno... na TikToku!

Posłuchajcie porad znanego tiktokera.

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.