Noah Cyrus znów się rozebrała! Jej zdjęcia są jeszcze odważniejsze niż fotki Miley

2021-01-13 9:09 mm
Noah Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Noah Cyrus znów szokuje odważnymi zdjęciami! Na Instagramie młodszej siostry Miley Cyrus pojawiła się nowa fotka, na której gwiazda pozuje ubrana w prześwitujący kostium ledwie zasłaniający piersi. W komentarzach posypały się głosy zachwytu, a licznik polubień rozgrzał się do czerwoności. Czy Noah Cyrus zamierza powtórzyć sukces siostry?

Po zakończeniu pracy na planie serialu Hannah Montana, Miley Cyrus długo nie mogła pozbyć się łatki "nastolatki". Pewnie właśnie dlatego tak szybko zaczęła szokować opinię publiczną coraz bardziej odważnymi kreacjami i ostrym językiem. Oczywiście w końcu osiągnęła cel - dziś już niewielu wspomina jej karierę z czasów dzieciństwa, za to świetnie pamiętamy jej rozbierane sesje, bezkompromisowe wypowiedzi i bardzo odważne teledyski.

>> Noah Cyrus też walczyła z depresją! „Ból w klatce piersiowej był nie do zniesienia”

Wygląda na to, że Noah Cyrus idzie podobną drogą, choć sama nie lubi być porównywana do słynnej starszej siostry. Od czasu do czasu na Instagramie Noah pojawiają się zdjęcia, których nie powstydziłaby się Miley. Jak choćby najnowsza fotka.

Noah Cyrus znów się rozbiera

Noah Cyrus czerpie całymi garściami z dorobku słynnej siostry. Młoda gwiazda zaszokowała niedawno widzów gali CMT Music Awards 2020 pojawiając się na scenie w cielistym i bardzo obcisłym kostiumie, który sprawiał wrażenie, jakby wystąpiła prawie nago. Strój Noah Cyrus wywołał po gali wielkie poruszenie, ale w końcu Noah nigdy nie ukrywała, że chce szokować jeszcze bardziej, niż kiedyś robiła to jej starsza siostra. 

Teraz zrobiła to ponownie! Zobaczcie jej najnowszą fotkę z Instagrama.

ESKA XD #013

Zdjęcie natychmiast stało się hitem, a pod postem Noah Cyrus posypały się komentarze, w większości bardzo pozytywne.

Szybki kurs jak wygrać internet

O mój boże 🙈

Bombowe i inspirujące 🔥💥🌻

...to tylko wybrane komentarze.

A Wam jak się podoba Noah i jej wizerunek? Myślicie, że któregoś dnia wyjdzie z cienia swojej starszej siostry?

Zobacz też: Miley Cyrus na rockowo!

NAJNOWSZE