Katarzyna Burzyńska w Pytanie na śniadanie

i

Autor: Akpa

wpadka na wizji

Niezręczna wpadka w "Pytanie na Śniadanie". Prowadzącej wypadły zęby

2024-05-27 19:30

Do niecodziennej sytuacji doszło w popularnej śniadaniówce. Nie ma się jednak czemu dziwić, bowiem taki los programów "na żywo". Tym razem padło na Katarzynę Burzyńską, która można powiedzieć, że na wizji straciła własne zęby. Niby zęby lub ich brak to rzecz ludzka, ale zamieszania wokół tego zdarzenia nie brakuje. O co dokładnie chodzi?

Poranne, śniadaniowe pasma telewizyjne cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje w nich jednak wielu wpadek i pomyłek. Taki los programów, które emitowane są "na żywo". O wielu pamięta się później przez lata, a o innych zapomina się niemal od razu. Jak będzie tym razem? Na swoje nieszczęście dowie się o tym Katarzyna Burzyńska, która na wizji straciła zęby. Wszystko przez taniec z seniorami! Chyba dali jej popalić na długo! Całe szczęście prowadząca wykazała się sporym dystansem do całego zajścia i wyszła z opresji "z twarzą".

Niecodzienna sytuacja w "Pytanie na Śniadanie"

Do niecodziennej sytuacji doszło w popularnej śniadaniówce - "Pytanie na Śniadanie". "Ofiarą" tego zdarzenia stała się prowadząca - Katarzyna Burzyńska. Dziennikarka spotkała się z emerytowanym modelem, gdy nagle okazało się, że czegoś jej brakuje... Burzyńska zaczęła nerwowo szukać swoich... jedynek! "Ojej, ojej, przepraszam, wypadły mi..., wypadły mi zęby" - słyszeli widzowie "Pytanie na Śniadanie". Zdezorientowany rozmówca również próbował pomóc dziennikarce. Po chwili przerwy wróciła na wizję z "kompletnym" uzębieniem, a swoje wejście na antenę zaczęła od słów: "Odrodziłam się jak feniks z popiołów". Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka ma do siebie spory dystans i jest w stanie wyjść, z nawet najmniej komfortowej sytuacji.

Wpadka prezenterki w programie na żywo! Pokazała za dużo

Wielkie wpadki w Tańcu z Gwiazdami. O nich mówiła cała Polska!
Listen on Spreaker.