Nicole Poturalski z tajemniczą wiadomością na Instagramie. Do kogo ten przekaz?

2020-09-11 14:00 AM
Nicole Poturalski
Autor: SplashNews.com/East News

Wokół modelki Nicole Poturalski zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej związku ze sporo starszym Bradem Pittem. Teraz dziewczyna publikuje na Instagramie tajemniczą wiadomość. Czyżby miała już dość wysłuchiwania opinii innych?

Nicole Poturalski od czasu, gdy świat dowiedział się, że spotyka się ze starszym o prawie 30 lat Bradem Pittem nie schodzi z pierwszych stron gazet. Media i internauci chcą o niej wiedzieć wszystko. A tych informacji jest sporo. Nie wszystkim też prawda o modelce się podoba, najwięcej uwag mają do tego, że jest ona mamą 7-letniego syna, którego ojcem jest 68-letni Roland Mary! Po tych informacjach wiele osób w różny sposób podchodziło do modelki. Niektórzy całkowicie olali sprawę, a inni zaczęli ją hejtować.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

NICOLE POTURALSKI Z TAJEMNICZYM PRZEKAZEM. CHCE WBIĆ SZPILĘ HEJTEROM?

Wydawać by się mogło, że Nicole ma w nosie opinię innych, w końcu powinna być przyzwyczajona do hejtu, bo w modelingu pracuje nie od dzisiaj. Chyba jednak zbyt wiele krytyki w ciągu ostatnich dni sprawiło, że modelka nie wytrzymała i opublikowała w sieci tajemniczą wiadomość, która może odnosić się właśnie do osób, które krytykują innych.

Nigdy nie przestawaj ogarniać życia, śmiać się, tworzyć wspomnienia i starać się widzieć dobro w ludziach. Nie zwracaj uwagi na złą energię, tylko uśmiechy, bo życie jest za krótkie.

 – brzmiał post do którego modelka dołączyła trzy fotki na których ubrana jest  w szary, skąpy komplecie i duże okulary przeciwsłoneczne.

Z pewnością jej wiadomość nie sprawi, że media przestają się nią interesować, ale może okaże niektórym osobom, że niewiele robi sobie z krytyki, a przynajmniej stara się!

Ps. Myślicie, że ta wiadomość faktycznie kierowana jest do wszystkich tych, którzy lubią żyć życiem innych?

NAJNOWSZE