Nicole Kidman bez makijażu. Fani: "Coś poszło nie tak"

2022-05-05 12:27 Maria Czarniecka
Nicole Kidman
Autor: East News

Nicole Kidman na Instagramie obserwuje ponad 8 milionów osób i tylu par oczu nie umknęło jedno: coś się stało z Nicole. Aktorka pokazała się bez makijażu i nie chodzi o to, że bez niego wygląda źle, a o to, że chyba za bardzo zaufała medycynie estetycznej. Komentarze fanów świadczą o jednym: Kidman nie musi się aż tak bać starości, bardziej powinna się obawiać skalpela.

Nicole Kidman karierę aktorską rozpoczęła w wieku 14 lat występując w australijskich produkcjach. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że kiedyś będzie światowej sławy aktorką, którą na samym Instagramie obserwować będzie ponad 8 milionów osób. Od niemal 30 lat Nicole utrzymuje się w aktorskim top of the top. Niestety wiąże się z tym wielka presja i odpowiedzialność.

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

Po tylu latach bycia na świeczniku nie da się nie zauważyć, że Nicole Kidman lubi czasami coś "pomajstrować" przy twarzy i mowa tu o zabiegach medycyny estetycznej. 54-letnia aktorka pokazała w końcu zdjęcie bez pełnego makijażu, które zrobiono jej przy spotkaniu z Lulu Wang. Nikt nie dopytywał się o współpracę czy nowy projekt tych pań. Większość komentarzy odnosiła się do tego, jak wygląda teraz Kidman.

Nie musisz bać się starości. Chyba coś zmajstrowałaś z oczami - pisze jeden z fanów

Co zrobiłaś ze swoją twarzą?! To smutne, bo byłaś piękna - mówi inny. 

Nicole Kidman operacje plastyczne

Aktorka jednak do żadnego "majstrowania" się nie przyznaje. W wywiadach zawsze podkreśla, że efekt jej "nienaruszonej" urody udało jej się uzyskać dzięki zdrowemu stylowi życia. Dacie wiarę?

Próbowałam wielu rzeczy, ale poza sportem i dobrym odżywianiem, większość rzeczy nic mi nie daje. Próbowałam nawet botoksu, ale nie podobało mi się, jak moja twarz wyglądała później. Teraz już go nie używam - zapewnia Nicole Kidman.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE