Kompletnie pijany Nicolas Cage WYRZUCONY Z BARU w Las Vegas

2021-09-25 14:01 es
Nicolas Cage
Autor: Invision/Invision/East News

Nicolas Cage to smutny przykład zmarnowanej kariery. Był na szczycie i miał fortunę, ale niestety nie potrafił tego wykorzystać i stracił większość majątku. Teraz dotarły do nas niepokojące wieści. Kompletnie pijany Nicolas Cage został wyrzucony z eleganckiego baru w Las Vegas.

Nicolas Cage to niestety dobry przykład kiepskiego zarządzania karierą. Swojego czasu był absolutnie najlepszym aktorem w Hollywood. Role wpadały jedna za drugą, a wraz z nimi gigantyczne pieniądze. Jednak zamiast mądrych inwestycji Nicolas Cage wolał imprezy i wydawanie forsy lekką ręką. Z czasem przyszły więc kłopoty finansowe...

Teraz dotarły do nas niepokojące wiadomości... Kompletnie pijany Nicolas Cage został wyrzucony z eleganckiego baru w Las Vegas!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Nicolas Cage wyrzucony z baru

Leaving Las Vegas to jeden z najsławniejszych filmów z udziałem aktora. Nicolas Cage gra tam mężczyznę uzależnionego od alkoholu, który w końcu umiera przez swój nałóg... Oby nie przejął od swojego bohatera za wiele!

Page Six donosi, że Nicolas Cage został wyrzucony z eleganckiego baru w Las Vegas! Kamery nagrały aktora, który był „kompletnie pijany i awanturniczy”. Został pomylony z „bezdomnym mężczyzną”, powiedzieli naoczni świadkowie.

Pomyśleliśmy, że jest bezdomnym człowiekiem kompletnie pijanym i awanturniczym. Ku naszemu szokowi okazało się, że to Nicolas Cage. Był całkowicie zniszczony i wdał się w bójkę z personelem.

Mówił świadek w rozmowie z The Sun.

Był w naprawdę złym stanie i chodził bez butów. Krzyczał na ludzi i próbował wdawać się w bójki, a następnie personel poprosił go o odejście. Był tak pijany, że ledwo mógł założyć klapki, zanim został wyprowadzony.

Dodaje kolejny rozmówca The Sun.

Zdobywca Oscara na początku tego roku stracił mamę. Wygląda na to, że Nicolas Cage nie radzi sobie z tym tragicznym wydarzeniem.

Może, zamiast rozbijać się po barach, warto poszukać profesjonalnej pomocy?

W Hollywood jest wiele gwiazd, które otwarcie mówią o swoich problemach psychicznych i o poszukiwaniu pomocy u psychologów. Oto niektórzy z nich:

NAJNOWSZE