Nicola Peltz zdradziła historię łańcuszków z zębami. Wszystko zaczęło się od jej mamy!

2021-04-21 15:00 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz kwitnie każdego dnia. Są w sobie tak bardzo zakochani, że momentami ich relacja przyprawia internautów o wybuchy śmiechu. Już nie tylko wspólne tatuaże, ale także naszyjniki wykonane ze…swoich zębów!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są w sobie bardzo zakochani. Niektórzy internauci nie mogą powstrzymać śmiechu, słysząc o ich kolejnych romantycznych gestach. Powodów do śmiechu nie ma za to Victoria Beckham, która jakiś czas zdradziła, że obawia się o ich przyszłość.

Zakochani wysyłają sobie miłosne liściki, robią wspólne tatuaże, a nawet łańcuszki z własnych zębów mądrości! Przesada? Dla nich nie!

To, że Nicola i Brooklyn mają oryginalne łańcuszki, to już wiemy, ale jaka jest ich historia i skąd w ogóle pomysł na taki sposób wyznawania sobie miłości?

Nicola Peltz w serii filmików realizowanych dla Vogue zdradziła skąd pomysł na taki podarunek. Okazuje się, że pomysł był Nicoli, ale pierwotnie pochodzi od jej mamy…

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Jeśli zastanawiacie się, co to jest, to takie dziwne to jest ząb mądrości Brooklyna. Moja mama miała mój ząb mądrości sprzed pięciu lat, co jest bardzo dziwne, trzymała go w swojej szafie. Więc zrobiłam to samo dla niego. On nosi moje, a ja noszę jego. Cała nasza mądrość utknęła w zębie.

– zdradziła Nicola.

Nicola i Brooklyn przekształcili białe zęby w złote wisiorki.

No i zagadka, skąd pomysł na tak szalony dowód miłości została wyjaśniona… ;) 

NAJNOWSZE