Nicki Minaj kupiła Rolls Royce'a za ponad 320 tysięcy dolarów. W środku mega luksus

2019-02-27 19:37
Nicki Minaj
Autor: BWP Media Nicki Minaj

Nicki Minaj świętuje ostatnio sporo sukcesów. Osiągnięcia przekładają się na spory zarobek. Raperka wydaje swoje pieniądze na przykład na luksusowe auta. Właśnie nabyła nowiutkiego Rolls Royce'a. W środku spersonalizowane wnętrze, lodówka na szampana i...kieliszki!

Nicki Minaj to jedna z najpopularniejszych raperek na świecie. Jej kawałki biją rekordy popularności, a bilety na koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Taka sława przekłada się na realne zyski. Krótko mówiąc, Nicki Minaj zarabia mnóstwo kasy! Oczywiście jak każda gwiazda, wie, na co ją wydawać. Na instagramie Nicki Minaj pochwaliła się swoim nowym zakupem...

HOT TEMAT
Nicki Minaj

Autor: Sipa USA

Nicki Minaj

Nicki Minaj wystąpi w Polsce już za kilka dni. Koncert raperki w łódzkiej Atlas Arenie to będzie ogromne wydarzenie. Tak wielka impreza wymaga odpowiedniej oprawy i przygotowań. Nicki Minaj słynie z niesamowitych show. Dlatego podczas koncertu w Polsce będą jej potrzebne, aż 3 garderoby. A sama scena zostanie do nas przywieziona prosto z USA!

Nicki Minaj kupiła Rolls Royce'a

Na instagramie możemy podziwiać nowy nabytek Nicki Minaj. To Rolls Royce, który w podstawowym wyposażeniu kosztuje ponad 325 000 dolarów.

Nie mamy wątpliwości, że Rolls Royce Nicki Minaj kosztował więcej. Wystarczy spojrzeć do wnętrza samochodu. Które auto ma w podstawowym wyposażeniu lodówkę na szampana i kieliszki? Pewnie nie wiele...

>> Facet Nicki Minaj zrobił sobie OGROMNĄ dziarę! Wytatuował jej imię na szyi

Nicki Minaj zapowiedziała już kolejne modyfikacje. Chce przemalować auto na...różowo!

Nie możemy się doczekać, by to zobaczyć.

NAJNOWSZE