Nicki Minaj i Kenneth Petty wpadli na Meek Milla! Skończyło się awanturą! [WIDEO]

2020-01-28 14:38 nk
Meek Mill, Nicki Minaj i Kenneth Petty
Autor: www.instagram.com/meekmill, www.instagram.com/nickiminaj

Nicki Minaj i Meek Mill byli kiedyś parą. Artyści najwyraźniej nie rozstali się w przyjaźni. Przypadkowe spotkanie Nicki i jej męża z ex chłopakiem skończyło się głośną i wulgarną wymianą epitetów w butiku odzieżowym! Zobaczcie nagranie z całego incydentu. A Wy, jak byście zachowali się, wpadając na ex w sklepie z ciuchami?!

Nicki Minaj ma za sobą intensywny rok. Raperka, która pod koniec 2018 roku wróciła do swojej miłości sprzed lat, jesienią 2019 była już mężatką. Nicki Minaj i Kenneth Petty wzięli cichy ślub w tajemnicy przed fanami 21 października, a o zmianie stanu cywilnego (i nazwiska) Onika Tanya Maraj-Petty poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama dopiero po czasie.

W międzyczasie Nicki Minaj ogłosiła zawieszenie kariery muzycznej, czym wprawiła swoich wielbicieli w niemałe osłupienie.

Nicki Minaj i Kenneth Petty kłócą się z Meek Millem w sklepie. Żenujące nagranie!

Nie jest tajemnicą, że Nicki Minaj nie należy do osób stroniących od konfliktów. Do dziś jest skłócona m.in. z Cardi B, wcześniej miała spięcia z Drake'iem czy Miley Cyrus. Wygląda na to, że jej rozstanie z Meek Millem również nie zakończyło się pokojowo...

Kilka dni temu Nicki Minaj i Kenneth Petty weszli do sklepu odzieżowego, w którym okazał się być w tym samym czasie Meek Mill. Przypadkowe spotkanie skończyło się głośną awanturą i rzucaniem wyzwiskami. Kto zaczął?

Otóż tu zdania są oczywiście podzielone, jednak świadkowie twierdzą, że Meek rzucił byłej dziewczynie i jej mężowi "nienawistne spojrzenie". Oni początkowo nie chcieli wchodzić z nim w żadną interakcję, ale w końcu dali się sprowokować. Od słowa do słowa i poleciały bluzgi!

Wszystko zostało oczywiście nagrane, a filmiki robią sporą karierę w sieci.

NAJNOWSZE