Nick Cannon

i

Autor: Diabolik / Splash News/EAST NEWS

Nick Cannon zdradził, dlaczego nie zgodził się na podanie chemii zmarłemu synkowi!

2021-12-17 10:26

Nick Cannon mierzy się z olbrzymią tragedią. Nie żyje jego 5-miesięczny synek, który zmarł na raka mózgu. Aktor o wszystkim poinformował w programie na żywo. Teraz zdradza szczegóły…

Nick Cannon niedawno ogłosił, że zmarł jego 5-miesięczny synek Zen, który na świat przyszedł w lipcu tego roku. Komik razem z partnerką Alyssą Scott musiał zmierzyć się z bardzo bolesną stratą. Podczas programu na żywo komik ogłosił, że jego synek przegrał walkę z chorobą.

Teraz Cannon publicznie mówi o szczegółach. Nick znów zabrał głos na temat choroby swojej pociechy. Nie tylko zdradził, dlaczego nie zdecydował się na podanie mu chemii, ale także odniósł się do swojej partnerki i zarazem matki zmarłego chłopca.

Alyssa jest silna. Jest zdecydowanie jedną z najsilniejszych osób, jakie znam. Nie mogłem sobie tego wyobrazić, to znaczy tego jako ojciec, To jest bolesne, ale dla matki, która nosiła to piękne dziecko przez dziewięć miesięcy i pielęgnowała je, opiekowała się nim każdego dnia przez ten proces. Było tyle leków i tyle wycieczek do szpitala i lekarza, a poza tym jest matką dwójki dzieci, więc obserwowali, jak przez to przechodzi.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

- mówil Nick.

W 2012 roku u Cannona zdiagnozowano toczeń. Aktor poddał się chemioterapii.

Dalej Nick mówił na temat leczenia chłopca. Zdradził, dlaczego nie zgodził się na podanie chemii.

W wywiadzie dla People Cannon zdradził, że chciał oszczędzić dziecku cierpienia, stąd decyzja o niepodawaniu mu chemii.

Prowadziliśmy rozmowy na temat jakości życia. Moglibyśmy mieć taką egzystencję, w której przez resztę czasu musiałby mieszkać w szpitalu, podłączony do maszyn. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że znam ten ból. Nie chciałem tego widzieć, jak to się dzieje z dwumiesięcznym dzieckiem. Nie chciałem, żeby cierpiał.