Niall Horan na 12 najlepszych zdjęciach z 2019 roku! Popatrzmy na to jeszcze raz

2019-12-28 10:30 kp

Niall Horan, podobnie jak Harry Styles spędził ostatnie miesiące najpierw na pracy nad drugą solową płytą, a następnie na promowaniu krążka. Album ukaże się w 2020 roku, a my w oczekiwaniu na płytę proponujemy wyjątkowo przyjemne zajęcie - podziwianie najlepszych zdjęć Nialla Horana z 2019 roku!

Niall Horan to najprawdopodobniej najbardziej niepozorny ze wszystkich członków One Direction. Piosenkarz nie gości regularnie na łamach portali plotkarskich - jak Liam Payne, nie zaskakuje też regularnie oryginalnym stylem - jak Harry Styles. Niall ma jednak ważne zalety - jest zdolny i bardzo pracowity. Zamiast więc skupiać się na budowaniu popularności, Niall przede wszystkim nagrywa muzykę.

Praca się opłaca - pierwsza płyta Nialla Horana odniosła duży sukces, a bilety na jego koncerty wyprzedawały się na pniu. Teraz czeka nas powtórka z rozrywki, bo Niall jest gotowy na wydanie drugiego krążka.

Najlepsze zdjęcia Nialla Horana z 2019 roku

Wraz z końcem roku warto też podsumować to, co działo się na Instagramie Nialla Horana. Piosenkarz nie lubi chwalić się życiem prywatnym - nie znajdziemy u niego zdjęć z prywatnych imprez i przechwalania się drogimi autami. Zamiast tego Niall najchętniej pokazuje to, co robi w związku z muzyką, czyli zdjęcia ze studia i zza kulis koncertów. A to już bardzo interesujący materiał.

Zobaczcie najlepsze zdjęcia z Instagrama Nialla Horana z 2019 roku!

NAJNOWSZE