Naya Rivera uznana za ZMARŁĄ! Trwają poszukiwania ciała 33-letniej gwiazdy Glee

2020-07-09 17:29 nk
Naya Rivera
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Naya Rivera nie żyje - służby szukające 33-letniej gwiazdy uznały, że nie ma szans, by zaginiona mogła odnaleźć się żywa. Aktorka znana z serialu Glee wypłynęła z 4-letnim synem łodzią na środek jeziora. Wieczorem chłopczyk został odnaleziony śpiący sam w łódce. Jego mama wskoczyła do wody i już nie wypłynęła.

W środę około 17:00 czasu lokalnego policja odnalazła na jeziorze Piro w południowej Kalifornii dryfującą łódź z 4-letnim dzieckiem. Synek Nayi Rivery spał, na pokładzie był sam. Mundurowym powiedział, że jego mama wskoczyła do jeziora kilka godzin wcześniej, by popływać wokół łódki, ale już nie wypłynęła.

Rozpoczęły się poszukiwania 33-letniej gwiazdy Glee. Niestety, z każdą godziną szanse na znalezienie aktorki żywej malały.

Naya Rivera nie żyje

Po wielu godzinach służby poszukiwawcze przerwały przeczesywanie jeziora. Wznowią ją o świcie lokalnego czasu. Niestety, będą to już poszukiwania nastawione na odnalezienie ciała, bo Naya Rivera została uznana za zmarłą. Śledczy uważają, że nie ma już żadnych szans, by kobieta mogła odnaleźć się żywa.

Jezioro, na którym zaginęła Naya Rivera, jest głębokie i ma wyjątkowo niską przejrzystość, a dno jest pełne drzew i gruzu. Przedstawiciele policji powiedzieli amerykańskiemu serwisowi TMZ, że w tym miejscu od utonięcia do wypłynięcia ciała na powierzchnię mija przeważnie od 7 do 10 dni.

Kim była Naya Rivera?

Naya Rivera urodziła się 12 stycznia 1987 w Santa Clarita. Miała na koncie gościnne role w serialach CSI: Miami i Słoneczny Patrol, jednak największą sławę przyniosła jej rola cheerleaderki Santany Lopez w musicalowym serialu Glee.

W 2010 roku Naya Rivera znalazła się na 61. miejscu zestawienia 100 najgorętszych kobiet wg miesięcznika Maxim, w 2011 r. awansowała na na 43., a rok później na 27. miejsce.

4 października 2013 roku Naya Rivera zaręczyła się z raperem Big Seanem, ale para rozstała się w kwietniu 2014, kiedy Sean poznał Arianę Grande.

19 lipca 2014 w Meksyku poślubiła Ryana Dorseya, któremu urodziła synka, Josey'a. Małżeństwo zakończyło się w 2018 roku. Para dzieliła się opieką nad chłopcem.

Naya Rivera
Autor: Rex Features/East News
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE