Kylie Jenner na moście linowym NAD PRZEPAŚCIĄ! Ten filmik przyprawia o dreszcze!

2020-07-08 23:24 nk
Kylie Jenner
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner wybrała się z przyjaciółmi na wspinaczkę w góry. W jednym z nagrań z ekstremalnych wakacji celebrytka wchodzi na wąziutki most linowy, zawiesozny nad głęboką przepaścią! Jak Kylie poradziła sobie z tą przeprawą? Nie uwierzycie, jaką miała minę, kiedy pokonywała most!

W USA wciąż nie zniesiono obostrzeń, dotyczących podróży rekreacyjnych samolotem. Dlatego tamtejsi celebryci wakacje są zmuszeni spędzać we własnym kraju. Ponieważ najbardziej plażowo-wakacyjnym zakątkiem Stanów Zjednoczonych jest Kalifornia, gdzie mieszka większość gwiazd, najmodniejsze obecnie kierunki letnich podróży to góry w Utah.

Tam właśnie wraz ze znajomymi wybrała się Kylie Jenner. Celebrytka zabrała grupę znajomych na wspinaczkę do Canyon Point. Razem z nią górskim klimatem napawa się ponoć m.in. Fai Khadra, czyli przyjaciel (a według plotek nowy chłopak) Kendall Jenner!

Kylie Jenner nad przepaścią!

Kylie Jenner chętnie chwali się luksusowym hotelem w "kamiennym" stylu, a także innymi atrakcjami.

Ostatnio pokazała na Instagram stories filmik, na którym widzimy, jak wchodzi na wąziutki most linowy. Gwiazda jest oczywiście pozabezpieczana linami i kaskiem, ale pod nią rozciąga się kilkudziesięciometrowa przepaść, co samo w sobie może przerażać!

Poza samą przepaścią i długością mostu wrażenie robi... mina, z jaką Kylie Jenner wchodzi na most! Choć wchodząc krzyczy, że "to jest szalone", kiedy się odwraca, wygląda, jakby wchodziła do sklepu z torebkami - na lekko podekscytowaną, ale spokojną i uśmiechniętą!

Stalowe nerwy czy po prostu na niej nic już nie jest w stanie zrobić wrażenia?

Wyświetl ten post na Instagramie.
i love it here. Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
only thing missing is you Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
seize the day Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
NAJNOWSZE