Nasz nowy dom: Dowbor odwiedziła rodzinę po emisji odcinka! Była załamana!

2022-01-05 10:12 RD
Katarzyna Dowbor
Autor: WBF Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor już jakiś czas temu wyznała, że czasami odwiedza z ekipą uczestników programu, którym wyremontowano domy. Jedna z takich wizyt zakończyła się bardzo nieprzyjemnie... Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Nasz nowy dom to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez telewizję Polsat. Jego uczestnicy zgłaszają się do show, ponieważ zazwyczaj mieszkają w fatalnych warunkach. Mają nadzieję, że ekipa budowlana Katarzyny Dowbor wyremontuje ich dom. W programie już setki rodzin zyskały odnowione wnętrza. 

Prowadząca program, Katarzyna Dowbor już jakiś czas temu wyjawiła, że zdarza jej się odwiedzać rodziny, którym wcześniej ekipa wyremontowała dom. 

Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym

Jedną z takich wizyt relacjonuje w mediach. 

Raz zdarzyło mi się przyjechać do bohaterów jednego z wcześniejszych odcinków, bo byłam z ekipą w okolicy. Jeśli chodzi o dom, nie można było powiedzieć złego słowa, natomiast nie podobało mi się traktowanie psa. To był duży i łagodny pies trzymany na łańcuchu i nigdy niewyprowadzany. Przed remontem umawialiśmy się, że będzie miał lepsze warunki, kupiliśmy mu budę. Kiedy przyjechałam, pies był znowu uwiązany na łańcuchu, która nawet tej budy nie sięgała. Pani była oburzona, że zakłócam jej spokój, ale porozmawiałyśmy i zgłosiłam sprawę fundacji zajmującej się zwierzętami, aby monitorowała sytuację. Nie godzę się na takie rzeczy. Jeśli czujemy się odpowiedzialni za rodzinę, to za całą, a dla mnie zwierzęta są członkami rodziny

cytuje wypowiedź dziennikarki Super Express. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?
NAJNOWSZE