Najpiękniejsze kobiety 2019 roku! Margot Robbie? A może Scarlett Johansson?

2019-07-07 18:18

Hotplota.pl przygotowała subiektywny ranking najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. Sprawdźcie, czy nasze typy pokrywają się z Waszymi!

Hotplota.pl bierze pod lupę najpiękniejsze kobiety show-biznesu. Przygotowaliśmy dla Was subiektywny ranking najpiękniejszych pań. Są jakieś zaskoczenia? A może zupełnie się z nami zgadzacie? Dajcie koniecznie znać w naszej sondzie!

Najpiękniejsze kobiety 2019 roku

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje Margot Robbie. 28-letnia aktorka ma teraz szczytowy moment swojej kariery. Rola w najnowszym filmie Quentina Tarrantino przyniosła jej niesamowity rozgłos. Margot Robbie wciela się tam w rolę tragicznie zamordowanej żony Romana Polańskiego - Sharon Tate.

Kolejne miejsce na podium zajmuje Scarlett Johansson. Jako Czarna Wdowa  podbiła serca fanów Avengersów i nie tylko. Zainteresowanie Scarlett Johansson podkręca fakt, że Marvel kręci film, którego bohaterka będzie grana przez Scarlett Johansson, Natasha Romanoff.

Podium zamyka Gal Gadot. 34-letnia aktorka zdobyła serca fanów dzięki roli Wonder Woman. Po wystąpieniu u boku Batmana i Supermena doczekała się własnego filmu. Ten dowiódł, że Gal Gadot jest uwielbiana przez fanów komiksów i nie tylko. Później widzieliśmy ja jeszcze w Lidze Sprawiedliwości a w 2020 doczekamy się kolejnej odsłony opowieści o Wonder Woman.

Kto jeszcze znalazł się w naszym rankingu? Sprawdźcie w galerii!

NAJNOWSZE