Katarzyna Sokołowska

i

Autor: WBF

Na Kasię Sokołowską spadła krytyka za późne macierzyństwo. Teraz się tłumaczy

2022-05-10 11:08

Kasia Sokołowska całe swoje życie poświęciła pracy z branży modowej. Jest najbardziej znaną w Polsce reżyserką pokazów mody, a w 2019 roku została okrzyknięta Kobietą Roku Glamour w kategorii Biznes. 49-latka niedawno przekazała, ze spodziewa się dziecka. Ta informacja spotkała się z krytycznymi opiniami.

Kasia Sokołowska przekazała za pośrednictwem swojego Instagrama, że w tym roku na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Na zdjęciu zaprezentowała ciążowe krągłości, a fani zareagowali w różnoraki sposób. Niektórzy wysłali wiadomości z gratulacjami, a inny nie szczędzili słów krytyki, twierdząc, że 49 lat to zdecydowanie zbyt późny wiek na macierzyństwo.

Trzeba było szybciej to in- vitro zrobić. Matka w menopauzie, nawet farmakologicznie opóźnionej, gdy dzieciak będzie się uczył chodzić. Wiem cos na ten temat i współczuję – czytamy w komentarzu na „Pompominku”.

Ale to dziecko za 18 lat będzie przebierać pampersy rodzicom w podziękowaniu, że oni teraz gdy się urodzi będą to robić – dodał kolejny internauta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Sokołowska nie jest pierwsza. Oto gwiazdy, które urodziły dziecko po czterdziestce

Jurorka „Top Model” zwierza się Oli Kwaśniewskiej. W przeszłości zmierzyła się ze bolesną stratą

Katarzyna Sokołowska zabrała głos w sprawie późnego macierzyństwa. W programie Oli Kwaśniewskiej „Miasto Kobiet”, reżyserka pokazów mody i jurorka „Top Model” opowiedziała, skąd tak późna decyzja o zajściu w ciążę.

To jest zawsze wypadkowa bardzo wielu spraw w życiu. Tego, w jakim czasie dojrzewamy, dorastamy, kim chcemy być, jacy jesteśmy (…). Patrząc na to moje życie, jestem pewna, że to jest dla mnie najlepszy moment. Wiele osób może z tym dyskutować, ale to jest zupełnie inny temat – powiedziała Sokołowska.

Reżyserka przyznaje, że wiadomość o ciąży bardzo ją uskrzydliła i sprawiła, że nabrała zupełnie nowego podejścia do życia.

Czułam, że to jest idealny moment na to, aby ta rodzina była pełna. (…) To jest mój timing. To się mogło zdarzyć wcześniej, ale się nie zdarzyło, z czym boryka się bardzo wiele kobiet. (…) Jestem tą szczęściarą, że mi się naprawdę udało. To też był wysiłek – dodała Kasia.

Sokołowska wyznała również, że skorzystała z metody in vitro. Zdecydowała się na tę metodę, ponieważ ma bardzo złe doświadczenie związane z zajściem w ciążę i z powodu wcześniejszego poronienia, chciała mieć poczucie większego bezpieczeństwa. Reżyserka już za ok. dwa miesiące powita na świecie upragnionego syna.

Gramy dla Ukrainy | Koncert Margaret na naszej scenie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE