Monika Mrozowska pokazała DOROSŁĄ córkę! Padło porównanie do amerykańskiej aktorki

2022-01-07 12:21 AM
Monika Mrozowska
Autor: wbf

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki pociech. Najmłodszy syn aktorki urodził się w zeszłym roku, a najstarsza córka przygotowuje się do studniówki! Monika Mrozowska na Instagramie pokazała dorosłą już Karolinę!

Monika Mrozowska w mediach społecznościowych chętnie chwali się swoim prywatnym życiem. Nie brakuje tak zdjęć z bliskimi, zwłaszcza z pociechami. Najczęściej królują tam fotki z młodszymi pociechami. Zdjęcie z najstarszą córką Karoliną jest rzadkością.

Teraz, gdy zdjęcie córki aktorki pojawiło się na jej instagramowym profilu, w sieci zawrzało. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę, z tego, że gwiazda ma już dorosłą córkę. Karolina właśnie szykuje się do studniówki!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Ta dziewczyna za tydzień idzie na… STUDNIÓWKĘ 🤯😳, w którą ja zaangażowałam się tak bardzo, że … skończyło się na kupieniu czterech sukienek wieczorowych ( w tym jednej z second hand za 3 zł , ale … to był pomysł i zakup mojej oszczędnej córki 😂🙈😍😘❤️) Stanęło na wersji de luxe 😈, którą… mam nadzieję, że tegoroczna maturzystka zgodzi się tu opublikować 🤷‍♀️😅 Jakie to są emocje ! 100 dni do matury Karoliny ? Niech mnie ktoś uszczypnie 😬… No mówię Wam, że ten rok, to będzie emocjonalny #rollercoaster 😂

- pisała, zdradzając kilka szczegółów dotyczących studniówkowej kreacji.

Córka Moniki Mrozowskiej jak Reese Witherspoon

Gdy w sieci pojawiło się zdjęcie Karoliny, fani Moniki szybko zaczęli komentować post. Jedna z fanek porównała nawet młodą kobietę do… amerykańskiej aktorki Reese Witherspoon.

Myślałam, że to córka Reese Witherspoon 🙈 i nagle uświadomiłam sobie, że opis jest w języku polskim 😅 Równie śliczna ❤

Faktycznie podobna?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?

Zobacz też: Córka Reese Witherspoon to jej kopia

NAJNOWSZE